Love, Death & Robots - Skládka (2019) (epizoda)

Příběh křupana Dvořáčka je tak debilní, až mě to zarazilo. Od odpadu ho zachraňuje jen ultra krátká stopáž a stylová grafika.

Love, Death & Robots - Dobrý lov (2019) (epizoda)

Přesto, že jde prakticky o nejhnusnější animaci co jsem zatím viděl, děj má tolik nápadů, že by utáhl 10x delší stopáž. Na cenzuru si autoři opravdu nehrají. Konečně jsem měl možnost si zhmotnit představu co znamená “má jí motorovou”...

Love, Death & Robots - Za souhvězdím orla (2019) (epizoda)

Fenomenální grafika na naprostém maximu. Děj sice neoslní a fakt, že si autoři jen na něco hrají (jako fakt si po sexu natáhli oba trencle?) trochu uráží (pokud nemají koule na to ukázat koule, nemají se do oblasti sexu ani pouštět). Fakt, že ignorují nulovou gravitaci taky neprospívá. To zpracování ale válcuje vše a řadí epizodu mezi ty nejlepší.

Love, Death & Robots - Požírač duší (2019) (epizoda)

Namlsán 3D animací tuhle “čmáranici” opravdu nevnímám pozitivně. Zachraňuje to částečně humor a morbidita, bez které by to bylo o ničem.

Love, Death & Robots - Obleky (2019) (epizoda)

Tak tady to celé povyšuje jen pointa. Postavy jsou až moc karikaturní a ta animace Disneovky z 60 let k tomu nesedí.

Love, Death & Robots - Svědectví (2019) (epizoda)

Tak tohle musel tvořit slušný fetišista. Animace a prakticky nulové uvedení do kontextu (proč se musí omalovávat jako klaun a obličeje vypadají jako z grotesky) dojem sráží, ale absence jakékoliv cenzury to dohnala vrchovatě.

Love, Death & Robots - Tři roboti (2019) (epizoda)

Krom toho závěru (pointa ne úplně vyšla) je to naprosto dokonalé. Postavené na specifickém humoru a vypadá to perfektně. I když je to jen druhá epizoda, obávám se že mám své #1. Tohle půjde překonat těžko.

Love, Death & Robots - Když převzal moc jogurt (2019) (epizoda)

Na sdělení “lidstvo je bez tvrdé ruky jen banda opic” nepotřebuju podprůměrně udělaný animák. Jen jedna scéna pobavila a potěšila výrazně kratší stopáž. Proto to není odpad. Pozn. pro intelektuály: neoslovila mě to a jsem na to hrdý ;)

Kurýr: Zásilka smrti (2019) odpad!

Trvalo to CNA 15 minut, než mě film začal brutálně srát. Gary se evidentně musel přemáhat taky (poslouchá nostalgicky hudbu z Pátého elementu :)). Volba postav příšerná a nefunguje. Indián je akorát protivný a neustále debilně žvaní. Ukrajinská modelka se chová jako vypatlanec a prakticky neustále jen nadává na situaci. Dialogy postav katastrofa. Scénář jedna velká tupá podívaná. Režisér se samozřejmě snaží (jeden prďácký záběr za druhým) a samozřejmě podělí co umí idiotským zběsilým střihem (berlička idiotů bez talentu). Oskara by měl dostat každý, kdo to nevypne ještě před polovinou...