Chlap - Kdo s koho (2022) (epizoda)

Za konec, za neopakování již řečeného přidám další hvězdu, profesionální práce. A přimhouřím oko nad tím, jak s sebou neustále někdo hází o zem. Vyšší hodnocení tohoto dílu odpovídá.

Chlap - Užitečná chyba (2022) (epizoda)

Myslím, že kdyby tam záporák Dvořák nebyl, vůbec nic by se nestalo. Ne že by hrál špatně :-).

Chlap - Amnézie (2022) (epizoda)

90%. Nova poslední dobou překvapuje. Tomáš Maštalír vynikající. Dvořák potěšil. Místy slušná hudba. Celé to tak nějak mělo smysl, pro mě hlavně s příznakem skutečné události. První díl byl pro mě zcela výjimečně příjemným flashbackem, dobrý nápad. Do plného počtu chybí velice málo.

Příběhy obyčejného šílenství (2009) (divadelní záznam)

Výborné, ještě jsem pak zrychleně kouknul na filmové zpracování a prkna vítězí na celé čáře, i hereckým obsazením. Velké doporučení.

Všichni moji blízcí (1999)

Poctivých 80%. Bartoška zde strčil do kapsy Abrháma i se Šafránkovou. Ti bohužel docela přehrávali. Jinak poctivý profesionální film podle hlavní skutečné události v čele se skvělými českými herci. Víc netřeba dodávat. Byť tohle téma nevyhledávám, tohle stojí za to vidět.

Stíny v mlze - Strach (2022) (epizoda)

11 dílů to nešlo a najednou ... Super díl, napínavý, celkem smysluplný, herecky vynikající. Mohl by to být klidně samostatný film, nic moc by tam nechybělo. 90%.

Národní házená - Trénink (2022) (epizoda)

Tady už mi to přišlo slabší, uvidíme jak to půjde dál. Ale pořád dost dobrý, na Novu nadprůměr. Oni to snad myslí s tím Voyo i trochu vážněji :-).