tazkykamen

tazkykamen

Slovensko

<< předchozí 1 2
    • 3.4.2016  04:20

kokoti nikdy nepochopia , tak uz kleslo na 79 % ? vy zmrdi nevzdelani https://www.youtube.com/watch?v=XHjIqQBsPjk

• 8.2.2016  18:35
    Triangle (2009)

Slusny vykon Georgovej ,celkom v pohode casove paradoxy aj ked si museli nakonec vypomoct stratou pamati ,aby mohli uzavriet slucku ale pytam sa preco ,preco zase musite citovo vydierat smrtou dietata ? To uz naozaj neviete zaujat bez toho aby boli hrdinovia nevyliecitelne chori ,tyranizovani svojou rodinou a vjednom kuse boli dakde na hrane priepasti ? Myslite si ze obscajny zivot normalneho cloveka nemoze byt peklo ? Pre BStona - to co take strasne urobila ,ze na nu bol uvaleny taky sisyfovsky trest ? praveze v tomto filme ide o tu casovu slucku chlape

• 28.12.2015  19:01
    Divergence (2014)

ved oni tu zasa jebu ,tak toto ne toto ne ,bohuprisaham Kefalin zem budete rit jak cervena mys ,jak cervena mys

• 28.12.2015  18:29
    Mutace (1980)

trochu ako keby sa reziser snazil filozofovat a la Bergman aby nam nakonec povedal ze rodinne stastie tot vsio , no ale sci fi su tam niektore naozaj fajne sceny takze dame za tri

• 27.10.2015  14:11
    Brouk (2006)

Dam plny pocet ,lebo tych primitivnych 48 % si tento maly schizofrenicko paranoidny klenot urcite nezasluzi .Keby takymto stylom Friedkin natocil Dickov Temny obraz , bola by to absolutna pecka.

• 1.10.2015  15:10

Najlepsia bola ta pipka ,co tam v dzungli cely cas behala na vysokych podpatkoch . Ak toto mal byt nejaky restart ,tak sa tazko nepodaril . Z ucty k serii davam hvezdu. ( vedel som ,ze bez Granta to bude o nicom )

• 26.9.2015  17:13
    Rohy (2013)

Tak videl som uz vela trapnych blbosti ,ale toto je klenot a este k tomu dvojhodinovy.

• 18.7.2015  18:05
    Kalvárie (2004)

Myslim ze celkom zaujimave surealisticke psycho , trocha podobny namet ako v Tuskovi ale Kalvaria ma druhu polovicu ovela napaditejsiu

• 5.7.2015  21:44
    Bitevní loď (2012)

Dementnost kazdym coulem , ale hlavne ze je cool natocena , vsak ?

• 5.7.2015  21:41

Zase az taka sranda to nebola. Chybala mi zabavnost Bad Taste

• 6.6.2015  14:07

Neviem preco si niektori reziseri myslia , ze slovo horor znamena - diletantsky , nechutny, trapny

• 2.5.2015  16:02
    Všemocný (2011)

1,5

• 31.3.2015  12:06
    Memento (2000)

nafuknuta bublina

• 30.3.2015  10:59
    Červi (1975)

Pre toto mam Cronenberga rad - ked uz epidemia tak pornograficka ) Shivers je trocha toporne rezirovaný aj hraný , ale podstatne je ,ze som si ho pustil o 4 rano a nezaspal som a to nemozem povedat o mnohych ackovych csfd vysko hodnotenych hororoch.

• 7.3.2015  13:31

Nechapem ako tato roztomila poklona Harryhausenovi moze mat tak malo percent . Absolutny suhlas s darkrobykom.

• 3.3.2015  20:35
    Mroží muž (2014)

Parks je v zabere hypnotizujuci a transformaciu chlapa na mroza sme tu este myslim nemali + scenka na letisku ,ale celkovy dojem prevlada nechutnost a korunu jej nasadzuje Deep v najhorsej role svojho zivota

• 22.2.2015  14:17
    The Ward (2010)

SPOILER ! Podla mna celkom vtipna pointa ,ze hlavna hrdinka sa ukaze az na konci ,inac standartna Carpenterovka

• 6.12.2014  22:42

Ano, aj ja som bol z tohto filmu odvareny , az kym som nevidel Kurosawov orginal ( a to sa pritom nejedna o jeho spicku) a tie dve hviezdy su za vsetky tie filmove hviezdy pokope . Nemôzem si pomôct ale tento Sturgesov "epos" a rovnako aj jeho Great Escape na mna dnes pôsobia jednoducho trapne a plytko .

• 17.11.2014  23:57
    Lůno (2010)

neskutocna blbost

• 18.10.2014  22:00

So svojimi konkurentmi sa nemoze rovnat . Myslim ze Donner je tak precenovany , ako je Boorman podcenovany

• 18.10.2014  21:56

lahôdkovy horor ) nie ako tie dnesne sracky co inteligenciu nahradzaju krvavostou ps. pre Onanistu ano dabing to cele znici a pri tomto filme to plati dvojnasobne

• 26.8.2014  15:00
    Beowulf (2007)

dementny pristup k zakladnej mytologii , ale co uz ine cakat od holyudu

• 18.8.2014  22:26
    Dvojník (2013)

dvojnik neznamena mat tu istu tvar a mat iba ) iny temperament a Dostojevskeho dvojnik je iba snova vizia kreteni )

• 4.8.2014  22:55

Jediny problem tochto filmu je , ze si pri mnohych scenach budete hovorit - toto som uz niekde videl . Atmosfera aj styl sa mi pacili . Tych 43 je naozaj velmi nespravodlivych , asi zase zauradovala davova psychoza .

• 4.8.2014  22:10
    Sirotčinec (2007)

neznasam ked sa ma reziser ,ktory mi nema co povedat ,snazi citovo vydierat , keby to bol cisty poctivy horor nepoviem ,ale takto ani nahodou

• 4.8.2014  22:04
    Skyfall (2012)

nuda nuda nuda a kostlivci v skrini tvariaci sa super moderne

• 20.6.2014  20:49

wau cakal som obycajne becko a dostal som becko so slahackou ,cokoladou a jahodami ) 3 +

• 12.5.2014  01:30
    Bratři Karamazovi (1958)

Tak toto je suverenne najhorsia adaptacia Dostojevskeho ,aku som doteraz videl

• 11.5.2014  16:01

Napad s Voyagerom sice nie je zly ,ale na 130 minut to proste nestaci . Hlavnym problemom tohto filmu je , ze sa v nom hlavne v prvej polovici vlastne nic nedeje . Wise si pozical hercov a Enterprise , ale zreziroval si to po svojom ,no treba dodat ,ze si to zreziroval pekne . Ja som sa na to pozeral ako na akysi atmosfericky spin-off zo sveta prveho Star Treku ) PS pre Nekrom4nta - Nie som sice trekkie fanusik , ale mna napriklad na novom Treku nenastvala dynamika a energicnost , ale pubertalna demencia a hystericky Spock ktoreho som mal chut zabit po 5 minutach )

• 11.5.2014  00:59

len doplnim on ten kelimok nehodil po kameramanovi ale po Gillanovi )

<< předchozí 1 2