• Romantický
  • Fantasy

Rychle a zběsile 8 (2017)

Rychlá a zběsilá akce, kde jsou úžasné efekty a kamera na špičkové úrovni s luxusními záběry doplněné vtipnými hlášky, luxusními auty a dojímavým koncem, kde funguje i děj. Jako mínus je tady přehnaný střih.

Pooreun badaui junsul (2016) (seriál)

Po dlouhé době něco s Lee Min Ho, kde jsem se bavila. Mořská panna byla vtipná až do konce. Musím zde pochválit scénář u kterého jsem se nasmála skoro v každé epizodě. Líbí se mi, že stejně jako Malá mořská Víla Ariel, tak stejně i tahle mořská panna měla kamarádky, které se k ní a k jejímu věku nehodí. A to, když Lee Min Ho četl její myšlenky bylo opravdu k popukání. Opravdu originální kousek, co se týče Korejských seriálů.

Nobeureshing (2013)

Příjemná podívaná. Nemohu říct, že by mi na filmu něco zásadně vadilo. Kouká se na to v pohodě, ale je to něco co už tu bylo několikrát, akurát po Korejsku. Scénář, děj i herci, všechno je zde v pohodě. Hlavní důvod proč jsem na to koukla byl Seo In Guk. Jeho hraní mě vždycky nadchne.

Deurim hai - Season 2 (2012) (série)

Líbí se mi, že druhá série vzdává čest té první, nicméně se jí nerovná. Nejsou tu tak povedené písničky a tak zajímavé charaktery ani děj není tak kouzelný jako v první sérii. I přes to všechno se zde najdou velmi podařené scény ať už třeba ty taneční, které byli dle mě v téhle sérii propracovanější nebo i důvod proč se JB zamiloval a není k tomu důvod nebo jejich podání Titaniku a spoustu dalších. 3,5*

Dalui yeonin : bobogyungsim ryeo (2016) (seriál)

Proč já si zase pustila historickej seriál!? Zase nedostatečnej konec pro mě! Musím uznat, že seriál se mi sledoval dobře, ale ke konci mi začal lézt na nervy ten smutnej a uplakanej děj. Mrzí mě, že z výborné postavy Wang Soa nebo-li divokého vlka udělali to co udělali. Myslela jsem, že bude prostě furt stejnej jako na začátku. Ta postava měla sakra velkej potenciál, ale bohužel se jeho charakter rozvinul společně s dějem. Největší problém pro mě je, že po takovém citovým vydírání je ten konec prostě na hovno.

Teuraiaenggeul (2014) (seriál)

V první polovině seriálu jsem byla nadšená. Seriál ve mě vyvolával napínavé emoce, ale zároveň i něco jako parodii, podle toho jak hráli někteří herci. Bála jsem se, že dílů bude hrozně moc, ale nakonec se to dalo a dokoukala jsem to celkem rychle. Herci byli simpatičtí, i když ze třech bratrů předvedl nejlepší herecké schopnosti ten nejmlaší, kterému jsem moc nefandila, ale ten konec jsem mu taky nepřála takový jaký ho měl. Hodnotím 3,5 hvězdami - 70%.

Neoreul gieokhae (2015) (seriál)

Má to své silné i slabé stránky, takže hodnotím jako průměr.

Návrat do 1997 (2012) (seriál)

Nejvíc mě bavili scény s Yoon Je a Shi Won. Ostatní pro mě nebyli už tak zajímavé.

Syopingwang Lui (2016) (seriál)

Louie je jako roztomilý, plachý stěně co se zrovna narodilo a ztratilo. Go Bok-Sil to ztracené opuštěné štěně najde a adoptuje si ho. O štěňátko se stará jak jen nejlíp může a tak se ze štěňátka stane věrný pejsek, který miluje svojí paničku tak moc, že chce být furt s ní. Když panička není doma, tak jí vyhlíží a když se vrátí domů, tak je nejšťastnější na světě. ♥ Tohle je nejsladší Dorama co jsem zatím viděla. Líbí se mi zahraný Louie, dialogy, příběh, to jak si režiséři v posledních epizodách zahráli s dějem ze kterého jsem byla první zmatená, ale vždy to vysvětlili opravdu originálním způsobem. Konec byl důstojný a zároveň epický. No abych jen nechválila, tak co mě na seriálu ze začátku štvalo byla postava Cha Joong-Won, ale pak jsem si zvykla. Seriál bych klidně sledovala i dál, abych si mohla vychutnávat sladkého Louieho jak říká Bok-Sil, že má hlad :D.

Akmongseonsaeng (2016) (seriál)

Já nevím proč, ale mě se to prostě líbilo. Záhadný učitel plní přání svým studentům. Seriál ve mě od začátku až do konce zanechal takový zvláštní záhadný pocit. Příběhy byli zajímavé a dávali svým způsobem smysl.