Sinister (2012)

Od Kruhu asi nejlepší horor, co jsem viděl. Bál jsem se až do konce. O hrdiny, o sebe i své trenky.

REC (2007)

Z toho mě fakt mrazilo, takový Blair Witch po evropsku. Proč se podobné nízkorozpočtové horory nemůžou točit i u nás?

Insidious (2010)

Děsivé a napínavé, ale jen do půlky filmu, pak už to byla jen přehlídka bizarních postav. Ale konec byl super.

Hitchcock (2012)

Sympatický film do televize, ne do kina. Pěkná výprava (fakt to vypadá jako 50 let staré), dobří herci, ale jako dokument o natáčení Psycha to je slabší a rodinná krize a démoni Hitche jsou taky natočeny jen tak napůl. A paradoxně mě nejvíce znervózňovalo, jak se Hopkins stále snažil chovat a vypadat jako Hitchcock. Ostatní herci byli trochu podobní a působili přirozeně. Hitchcock ale furt vypadal jako Hopkins, který se snaží hrát Hitchcocka.

Čtyřicítka na krku (2012)

Prostě mám rád ten svět a herce okolo Apatowa. Natočit to úplně stejně někdo jinej a s jinými lidmi, tak bych řekl, že je to dlouhé a na komedii málo vtipné.

Skyfall (2012)

Úžasné. Přechod od starého špinavého Bonda k tomu elegánovi od Conneryho asi nemohl dopadnout lépe.

Rande naslepo (2006)

Vzhledem k nulovým očekáváním jsem byl jen překvapen, že to nebylo úplně strašné. Ale viděl jsem to s českým dabingem, který byl úplně hrozivý. Hlavně dabér Chrise Pina byl k zblití.

30 minut po půlnoci (2012)

The Hurt Locker se mi od Bigelow líbil mnohem více. Byl napínavý až do konce. Tady jsem musel tři hodiny prozívat, než sejmou Bin Ládina. Přitom to mělo potenciál. Herci byli fajn, první a poslední půlhodina taky.

Terapie láskou (2012)

Herecky hodně nadupané. Jak nemám rád (ani se mi moc nelíbí) Jennifer Lawrence, tak tahle role jí hodně sedla. Dokonce i Chris Tucker byl snesitelný. Takhle má vypadat romantická komedie s přesahem do psychodramatu. A De Nirovi více takových vedlejších roliček.

Nespoutaný Django (2012)

Nejsem z těch, co Tarantinovi sežerou úplně všechno. Django mi ale neuvěřitelně sednul. Foxx a Waltz byli boží, DiCaprio skvěle přehrával a Samuel L. Jackson jako největší negrobijec taky bavil. A když tříhodinový film takhle svižně uteče, musí to být super.