Hacksaw Ridge: Zrození hrdiny (2016)

Neznám lepší kombinaci než válečný filmy a kino. Dech beroucí příběh nesmělého vojáka, který u sebe nechce nosit zbraň. Nakolik je tenhle film životopisný to nevím, co ale vím, že za shlédnutí tenhle film určitě stojí! Ačkoliv tam byly pasáže, které bych ustřihl, tak jsem byl stále ve střehu, co se bude dít. Film se ze začátku rozjíždí celkem pomalu, načež se od půlky strhne lavina skvělých válečných snímků. Z kina jsem odcházel s vědomím, že tohle můžu přátelům doporučit. Při východu ze sálu nechybělo ani pozitivní povzdechnutí se slovy: "Tak to byla opravdu bomba."

Zúčtování (2016)

Neuvěřitelně dramatický film! Dlouho jsem neviděl, takhle výborně zmáknutý film! Affleckovi role neuvěřitelně sedla. Po celou dobu ve mě film zachovával vnitřní chvění srdce s otázkami: Co bude dál? Kdo to byl? Proč to udělal? Postupně se ve filmu rozklíčovávají všechny hlavní role, tak dávejte pozor! Při zúčtování Vás nesmí nikdo rušit, protože Vám mnoho věcí unikne. Při dalším a dalším koukání na film zpozorovávám různé detaily, které mi předtím ušly. Člověk musí být opravdu pozorný.

xXx: Návrat Xandera Cage (2017)

Akční scény ve filmech mám rád, ale u tohoto filmu, pokud byl dialog mezi akčními scénami delší jak půl minuty, tak byl velice nudný. Během filmu jsem několikrát vytáhl mobil z kapsy, jestli mi náhodou někdo nepíše, abych upnul svůj zrak jinde než na film. Scény mi většinou přišli velmi přehnané, žádná výjimka u nových "akčňáků". Hlavně ta závěrečná při seskoku z letadla. To byl takový ten poslední hřebík do rakve, kdy jsem si řekl, proč jsem za ten film dal své peníze.

Městečko South Park - Zánět spojivek (1997) (epizoda)

Cartman se v tomhle díle opět postaral o podstatnou část humoru. Jeho převlek alias Adolf Hitler a následné "strašidlo" alias člen KKK byly vynikající. Když k tomu připočteme scénku, kdy kouká na Adolfa Hitlera v televizi jako vzor, tak se ten díl opravdu povedl.

Městečko South Park - Slon miluje svini (1997) (epizoda)

"Tak teď už vím, jak muselo být všem těm běloškám." Díl narvaný samými hláškami. Cartmenovému "Řek bych jen, ha ženská....." se nedá jinak, než smát.