• Fantasy

World Trade Center (2006) odpad!

Jeden z filmu kvuli kteremu jsem chtel bezpodminecne psat komentare.Nejde ani tak o to jak je tenhle film spatnej ale ze to je film na objednavku od vlady USA,kterej mel dojmout cele staty a ospravelnit utoky USA na staty ktere maji az moc ropy.Ted prehanim ale je soucast te politiky ktera se nam snazi vnutit obrazek Ameriky jako trpitele kterej se pouze brani.Ale o tom dyl.Ted o filmu.Obsahuje vsechny ingredience ktere me u americkych filmu vytaceji.Prvnich 20-30min jsou opravdu moc dobre natoceny vcetne padu prvni budovy WTC ktera je netradicne natocena z pohledu zevnitr budovy-moc pusobive.Pak se vsechno podela a zbytek filmu sledujeme jen 3 zavalene(pozdeji uz pouze 2) hrdinne hasice,smutek je ze jsou fakt zavaleny takze vlastne pouze kouka hlava ktera hodinu a pul mekta strasny lejna o tom jak uz nikdy nepostavi manzelce kuchynskou linku......a pak zase vidime a slysime manzelku jak doma breci ze uz neuvidi manzela.To vsechno je jeste prosazene americkym hrdinou co si proste rekl ze do tech trosek pujde a vsechny zachrani,a nakonec je taky zachrani.Vsecho podbarvene nekonecnejma zaberama na americky vlajky,teskny housle a klavir.Happy end. HOVNO.Na tohle ja fakt neberu.Bejt to film o zriceni bezejmenne budovy dam tomu jednu hvezdu a jdu s klidnym svedomim spat.ALE TOHLE JE WTC.A ja uz videl hodne "konspiracnich dokumentu" a neverim na 11.zari.Neverim ze kdy nejake letadlo spadlo na Pentagon(protoze tam zadne trosky nebyly)Neverim ze Let c.93 spadl pred Washingtonem(take zadne trosky) protoze se hrdinna posadka letu vzbourila unoscum.Neverim na pad WTC po narazu nakladnich(ne osobnich) letadel.Amerika si s nama hraje a my ji to zerem i s navijakem.Mame velke stesti ze nase zeme nema zadne nerostne bohatstvi protoze pak by jsme i my byli v Bushove "OSE ZLA" Jsi li prumerny divak pridej si 2 az 3 hvezdy ale PREMYSLEJ VIDEL JSI NEKDY NEKDE PO 11.ZARI FOTKU PENTAGONU S BOENINGEM NAPASOVANYM DO BUDOVY?NEBO ASPON KRIDLO KUS PODVOZKU,PROSTE NECO?ODPOVIM TI SAM NEVIDEL PROTOZE TAKOVA FOTKA NEEXISTEJE A PROTO NIKDE NENI.Tisic fotek WTC ale zadna Pentagonu s letadlem.Neni to divne?Premyslej a udela se ti z toho spatne co jsou lidi a vlady schopny pro moc a penize.