Sklípkan: Pavouk všech pavouků Austrálie (2004) (TV film)

Po opätovnom zhliadnutí som musel z pôvodných 5* zraziť na priemerné 3*. Ako pavúčkarovi mi tam vadilo pár vyslovene hovadín, ktoré zrejme bežnému občanovi podobne nepostihnutému nebudú vadiť. Miestami mi prišli tí doktori a vedci len ako najatý komparzisti, ktorý nemajú šajn o čom hovoria. A bioložka Marta by tiež nemusela byť so svojou zbierkou ukrytou na tajnom mieste prehnane paranoidná. Neviem si dosť dobre predstaviť toho tragéda čo by sa vlúpal do inštitúcie aby jej ukradol Brachypelmi. Každopádne dokument , ktorý sa zaoberá mojou srdcovou záležitosťou nemôžem ohodnotiť menej ako 3*.

Prometheus (2012)

Film podľa môjho názoru nedosiahol potenciálu, ktorý mal. Viac k tomu nemám čo povedať.

Alexander Veliký (2004)

Síce sa zaujímam o históriu a podobné filmy ma väčšinou bavia, ale tento film nesplnil ani z ďaleka moje očakávania. Film som pozeral asi na 5-krát na koľko som pri tom každú chvíľu zaspal. Nezachránil to ani častý Collinou pohľad do kamery ala smutné šteniatko, keď mal človek chuť ho poškrabkať za uškom a dať mu kostičku. Do rozpakov ma dostala aj scéna keď Ajo počas svojej svadobnej noci šantil a vrčal na nevestu jak levíča zatiaľ čo nešťastný Hephaestion musel len smutne priháňať za dverami. Samozrejme film kde je Angelina vždy poteší aj napriek na môj vkus zbytočnému preťahovaniu filmu. Ale 3 hviezdy si to určite zaslúži.

Supertornádo (2012) (TV film)

jednu hviezdu davam za zaber na toho olizuujuceho sa psa na zaciatku a za tu teenku. Inak je to nudna hovadina..