Batman a Robin (1997)

Bohužel, je doslova tragédie jak může být film s Batmanem tak ubohý. Po ohlasech z 3.dílu by člověk čekal, že Joel Shumacher pochopí, že tudy cesta nevede. Conery v roli Batmana není vhodná volba, ale budiž.. Nebyl totiž to nejhorší, co mi kazilo požitek z celé podívané.. Trapné hlášky, ubohé vtípky snažící se tvářit jako nadsázka, přehnanost vždy, všude a všeho od hokejových útočníků bruslící za tým ''Arnie dickmasters'' až po ''Robinbertka'' v latexových spodkách.. Pozitiva jsou pouze dobré kostými, efekty na kterých se nešetřilo a Uma Thurman, která to prostě zachránit nemůže. Parodie na to co vše nechceš, když se řekne Batman! Toto nedoporučuji: 20%

V zajetí démonů (2013)

Jedním slovem : Strhující!! Dlouho jsem čekal na pořádný horor, při kterém mám stažené půlky s holku přicuclou na hrudníku od začátku až do konce filmu a dočkal se. Rozdíl od jiných filmů se strašidly v domě, kde se usadí nová rodina, je v dynamice filmu, neustále se hrotící děj, nabírající na obrátkách a tam, kde jiné filmy vrcholí, zde teprve tento film začíná. Příběh založen na pravdivé události, úžasné kostýmy, kamera, hudba a zvuk. Konečně nové nápady v hororovém žánru, než jen ''samozavírací dveře'' a poletující předměty. Skvělá výprava a výborné herecké výkony. Film doporučuji: 95%

Rock of Ages (2012) odpad!

Za tohle by se měl režisér Shankman veřejně omluvit a potom by mu za trest měli pustit do hlavy Guns&Roses, aby mu narostly aspoň malý voříšky na místě, kde by měl mít koule. Klišoidní příběh zpěvačky z venkova co se snaží prorazit v showbusinessu, rockové předělávky na typ hudby a zpěvu High School Musical, přiteplený scénář a do toho nejméně hodící se člověk v roli rockové hvězdy Tom Cruise. Jediný co v tohle filmu stojí za něco je Tomovo tetování ve tvaru koltů, jinak nuda nuda nuda.. Film nedoporučuji : 10%

30 minut po půlnoci (2012)

Konečně pořádná nářezovka o lovu na nejhledanějšího muže světa!! Tento snímek je tak reálný, že se člověk cítí, jako by se jednalo o dokument. Žádné zbytečné romantické nebo dojemné scény se tady nemůžou hledat. Osobně myslím, že jelikož je tenhle film točený ''Amíky'', tak spousta těch šílených zvěrstev co se na zajatcích provádí při mučení, radši ani neukázali. Ale tento film má atmosféru a vtáhne vás do děje.. Ženská hlavní role Jessica Chaistan, především proslavená rolí v Interstellar. Kancelářská krysa CIA, až na to, že krom klasické byrokracie, se snaží zaměřit a oddělat pár jmen ze seznamu, mučí lidi na denní bázi a kdykoliv kolem ní může explodovat nějakej batman v plenách.. Tento film doporučuji: 80%

Falešná hra s králíkem Rogerem (1988)

Nezapomenutelná podívaná z mého dětství!! Propojení hraného a animovaného filmu dovedeno k naprosté dokonalosti. Sen každého odrostlého děcka se tady stává realitou. Mrzutý detektiv (Bob Hoskins) se zaplete do víru událostí kolem toona králíka Rogera, kterého se snaží zlikvidovat nadmíru povedený záporák Christopher Loyd. Není nouze o komické momenty, skvělé zpracování, herecký výkony, výborná hudba a děj, který nikoho nenechá to zalomit uprostřed filmu. A díky sexy holce Rogera se nejeden chlapec stále rád kouká na pohádky.. Za mě určitě doporučuji: 90%