Kandidát (2013)

Pre mňa osobne asi najlepší slovenský film tohto storočia,výborný scenár a hlavne kamera ktorá ma celkom ohúrila na slovenske pomery.Jedine čo mi vadilo bol trošku zamotaný koniec pri ktorom som sa nevedel chvíľku vymotať ale čosa týka ostatného tak ma to potešilo.

Rivalové (2013)

Dlho očakávaný film pre mňa,ako pre fanúšika F1 som sa nemohol dočkať čo tento film ponúkne.a podľa mňa nesklamal vôbec!Výborne stvárnené súboje medzi Laudom a Huntom,Znovu som si mohol spomenúť na famózne súboje týchto dvoch pretekárov.Nemám čo vytknúť.

Zelená míle (1999)

Famozny Tom Hanks len ukázal čo vlastne je .Krásny a dojemný film,ktorý nadchne skoro každého.Veľké emocie idu z tohto filmu,úžasne zamotávky.Ďakujem že som mal čest tento film videiť v kine,ešte famóznejšie emócie som tam zažíval,klobúk dole.

Vykoupení z věznice Shawshank (1994)

Neskutočný zážitok,filmové ebíčko v ,,papuľke",od začiatku až po koniec filmový zážitok.Výborny herecky výkon od Freemena,famozný záver pri ktorom som strácal dych+zimomriavky po celom tele niečo neskutočne.Vzdávam ti hold Frank Darabont.