• Thriller

Where the Dead Go to Die (2012)

Nějak nechápu, co chcete víc. Pes vytáhne dítě z těhotné ženské a rozkouše ho, neeeeeeeeeeee Mindfucky, exploitační scény opravdu znechucujícího a odpudivého rázu, nikdy jsem nic takového neviděl. To grafické zpracování je sice jako z nějaké gamesy z roku 2001, ale creepy sound a žádná cenzura:D Takový náser je fajn a proto plný počet :D

Real Pocong, The (2009)

Byl jednou jeden dome, v něm tříčlenná rodinka a v pozadí melodie klavíru. Když se aspoň jednou u filmu leknu, stojí to za zmínku a malá holčina to zahrála dobře ;)

El infierno de las mujeres (1980)

Kabaret, který byl zavrhli tamní domorodci ve Velké Británii v roce 1980 a dodnes zůstává zakázán. Pohoršoval Londýnskou smetánku a zbytek lidí jen šokoval. Viděl jsem hodně sleazy filmy, u kterých už si tak nějak nejsem jistý, zda to vůbec sleazy filmy byly. Jedná se o velmi standardní " Ženy v Jungle vězení " film . Sodomie.....

Říše zkázy (1976)

Jeden z mála Jugoslávských kousků, s kterým jsem měl tu čest. Pěkné zpracování, atmosféra, masky i námět nebyl špatný, takže zasloužených 60%

Incest Death Squad (2009)

Jedna velká absurdita na asylum style and I love that shits.

Orgasmo esotico (1982)

Není to tak odporné jako třeba fekal art porn od rakouských umělců ze 60. let jako je třeba Humel aspol., ale tu svoji uměleckou stránku si to zachovalo i o 20 let později a krapítek na jih :D :)

Noroi no yakata: Chi o sû me (1971)

Já nějak ty upírské žvatlaniny nemusím a ještě k tomu z Asie :/ No hold ale ruku v ruce se to propletlo v dobrou podívanou :D