• Fantasy

Sám v temnotě (2005)

Nechápu co všichni proti tomuhle filmu mají, je to skvělý film. Příběh sice není originální, ale dnes není originálního skoro nic, akce je skvěle natočena a přestřelka v temnotě je ORIGINÁLNÍ, takovou jen tak nikde neuvidíte a hudba je skvělá. Uwe je skvělý režisér a tenhle film zvládl na jedničku ( kromě konce ), je to lepší než ta trapná hra.

Matrix (1999)

Nejlepší trilogie všech dob, co k tomu říct? Film má nejoriginálnější děj, skvělou akci a Keanu má nejlepší roli co jsem kdy viděl ( zatím ). A pokračování jsou fakt skvělá i když u prvního dílu mám pocit že je víc od srdce mám tam prostě lepší pocit než u pokračování jinak jsou ty díly skvělé, fakt skvělé.

Jurský park (1993)

Tohle je nejkvalitnější, nejlepší a nejpamátnější film s dinosaury co znám. Dinosauři jsou tak kvalitní že i dnes vypadají dokonale a myslím si že tohle je lepší Spielbergovo dílo než E.T.

RoboCop (1987)

Tenhle film je úžastnej. Pro mně je to jeden z nejpamátnějších filmů mého dětství. Nejikoničtější hrdina jakého jsem kdy viděl, chlapácká akce, drama co se týče jeho vzpomínek a nutnosti skrýt svou identitu je jedno z nejlepších co jsem kdy viděl. A proto je to můj nejoblíbenější film.