Kwindeom (2019) (pořad)

Dala bych i čtyři hvězdičky, ale většina stopáže každé epizody byla plná vycpávek a hodně nastavovaná, takže jsem velkou část přeskakovala.

Jako ulití (2023) (pořad)

Přivést už populární osobnosti z reality show do další reality show mi přijde jako geniální tah. Škoda, že mohli vybírat jen z Netflixích pořadů. Taky mi přišlo trochu nedomyšlené, že noví lidé přivedení v druhé polovině seriálu neměli žádnou šanci soutěž vyhrát. Nejoblíbenější postavy: Savannah a Ines.

Ostrov frajerů (2021) (pořad)

1. série: Show se dlouze rozjížděla, 24 kluků bylo moc a na většinu z nich jsem za chvíli zapomněla. Třeba fboy Kevin se jen párkrát mihl v záběru, ale za celou dobu neřekl ani slovo. Scény z Limbra byly absolutní cringe. Asi nejvíc mě bavil fboy Garett, který do posledního momentu nepřestal být tím slizkým arogantním sobcem. Plot twist s předáváním cen se mi nelíbil, protože teď nemají fboys žádnou motivaci do show jít, když nakonec nic nedostanou. Vítězným párem je pro mě bromance Garett + Casey. P. S. Náhodné záběry na ptáčky a ještěrky byly mnohdy záživnější než "konverzace" zúčastněných.

Císařovna - Příjezd (2022) (epizoda)

Vizuální stránka se mi moc líbí Alžbětiny svatební šaty jsou překrásné, party u Maxmiliána úžasně dekadentní. V dějové lince se zatím moc nestalo, ale věřím, že se seriál ještě rozjede.

Alchymie duše - 빛과 그림자 (2022) (série)

Po zhlédnutí třetí epizody jsem se rozhodla dál nepokračovat, protože mi seriál už nemá co nabídnout. První série se odehrávala v zajímavém světě, většina postav byla sympatická a jejich city uvěřitelné. Druhá série nic nového nepřinesla - zápletka působí trochu jako vykrádačka z Goblina, scény nedávají smysl. Magický svět nám hapruje - začíná mi připadat, že si kouzla a pravidla jejich používání ledabyle cucají z prstu, jak se jim hodí. Žádná zajímavá postava nepřibyla a ty staré a otravné bohužel zůstaly. Co mě nejvíc trápí je, že vztahy mezi hlavními postavami, které dělaly první sérii tak dobrou, jsou pryč. Trio přátel Park-Seo-Jang se spolu prakticky nebaví, bláznivá dynamika mezi Mu-dueok a Jang Ukem zmizela, milostná zápletka mezi dvorní dámou a bývalým vrchním Songrimu byla prakticky vyřešena,...atd.

Lékořicová Pizza (2021)

Hollywood se dál veze na vlně nostalgie a tentokrát jde o hodně pomalou a klidnou vlnu. Na film jsem se mrkla, protože jsem na něj četla hodně chvály od filmových kritiků. Vůbec mě neoslovil, po půl hodině jsem to vypnula.

Holčičky (2022) (pořad) odpad!

"Život není, co chceš, ale co vydržíš." Hlavní motto této show, které dává ještě větší smysl, když ho aplikujeme na "Holčičky". Upřímně o tuhle show nikdo nechtěl, zvlášť po fiasku Agáta Jaromíra Soukupa. Zajímalo by mě, kdo je cílová skupina pro Agátin pořad, jehož grafická úprava a natáčecí set vypadají jako kdyby se zasekly někde v první polovině 2010s, protože konkurenční kanály mají spoustu lepších lifestylových pořadů se schopnějšími moderátorkami. A kdo se vydrží dokoukat celou epizodu, to by mě zajímalo, protože víc než pár minut vrcholné trapnosti jsem nedala. P. S. Označení "holčičky" pro divačky pořadu mi přijde přinejmenším derogativní.

Soolkkundoshiyeojadeul (2021) (seriál)

Skvělé drama, velmi dobře jsem se bavila a už se těším, až zkouknu druhou sérii.

Tajemství staré bambitky 2 (2022)

Zápletka byla hrozně utahaná a rozdrobená do drobných událostí, to vše proložené nudnými písničkami. Spousta podzápletek ani nebyla nějak důležitá, spíš jen natahovala stopáž. V momentě rozvinutí romantické linky mezi Kubařovou a Vetchým jsem dostala pocit, že někdo omylem do scénáře pohádky vložil několik stran z plánované béčkové romantické komedie s Vetchým, kterých je tu v posledních letech až moc. Asi nejvíc mě zaráží věkový rozdíl páru - Vetchému je 60 a Kubařové 35. Opravdu to nikomu nepřijde divné?!

Jeho temné esence - Série 2 (2020) (série)

Některé epizody byly super, jiné děsně nudné. Hlavní duo - Lyra a Will mě nijak nezaujalo a nezískalo ani špetku mých sympatií, je mi úplně jedno, co se s nimi v seriálu děje. Na konci série došlo k hromadnému povraždění všech dobrých postav, a tak jsem ztratila jakoukoliv motivaci dívat se na třetí sérii.