Fender Bender (2016) odpad!

Ahoj, jsem Hilery Dyjazová, jsem baletka, běhající jako retardované sloní mládě a krom toho jsem píča, která nakonec zdechne jako ostatní. Nebudu řešit stopáž, napětí nebo zápletku, byť akce trvá cca 15 minut a napětí se zápletkou nejsou přítomny. Vlastně bych něměl řešit ani logiku jednání hlavní postavy, vzhledem ke kategorii filmu. Nelogické chování postav je u slešrů základem, aby bylo koho zabít. Jenže čeho je moc, toho je příliš a nechat kylra dvakrát vstát, aby mě nakonec mohl kuchnout, přičemž poprvé ho sejmu klíčem na kola, poliju benálem, uteču, protože se mi nedaří škrtnout sirkou, abych ho následně opět sejmula, tím samým klíčem, odešla si sednout do jeho auta, dala nažhavit autozapalovač a mezitím se střídavě psychovala tím, že to trvá a střídavě si prohlížela sbírku drajvinklajsensí obětí, které má pan psycho nalepený na stropě auta. Ve chvíli, kdy se psycho opět zvedá se ozve CVAK, vytáhnu zapalovač, házím na psycho a vítězoslavně sleduju, jak cca 15 vteřin hoří, převaluje se do louže, zhasíná a zůstávál v ní bezvládně ležet. Připomínám, že mám v ruce stále klíč na kola, ale proč mu s ním rozšvihat hlavu, když to jeho kombiné z tlustý kůže určitě prohořelo až na kost. Radši mu vyškrábnu z kapsy telefon, zahodím klíč a odcházím do baráku volat cajty, abych byla nakonec hrozně překvapená, když se opět zjeví a konečně mě kuchne. Oumajgáš a bacha na spojlery.

Ulice Cloverfield 10 (2016)

Začátek vcelku fajn, průběh taktéž, ale konec to dokurvil tak, jak to jen bylo možné. A kyselina vesele šumí...

Gilmorova děvčata (2000) (seriál) odpad!

Odpad. Pokud jste majitelkou vagíny, přihoďte 5*

600 mil (2015) odpad!

Asi jsem příliš primitivní na to, abych pochopil přesah nebo co, ale pro mě je to jedna jedna unylá, tupá a nudná píčovina.

Satanic (2016) odpad!

Pokud vám přitloukání předkožky rezatým hřebíkem už připadá jako nuda, doporučuju shlédnout tudlenctoho Satanyka, protože to je opravdový utrpení. Případně sračka toho nejhrubšího zrna, záleží na úhlu pohledu.

MacGyver (2016) (seriál)

Efekty z roku dva děj nula, tenhle parazit zdechne cobydup.

Abattoir (2016) odpad!

Padesátkový hadry, sedmdesátkový káry a detektiv jak z reklamy na Raifku, to jsou asi hlavní znaky téhle nudné píčoviny, kterou nezachrání ani slečna mrdná v hlavní roli. V půlce vypnuto.

Internet Famous (2016)

Jakožto sonda mezi idiotické jůtůbry typu Tlusty Kriplou, zuřivě onanující nad počtem lajků od dětí, jimž pak následně nutí svůj merč a PP sračky, je to vcelku fajn a při tomhle úhlu pohledu bych dal v klidu štverku, ovšem jakožto film a komedie obzvlášť, to naprosto selhává.

Srbský film (2010)

Jaký si to uděláš, takový to máš a je jedno, jestli si to uděláš do syna, bráchy, ženy, bezhlavý kurvy, bezzubý kurvy a nebo snad stylem ňůbornporn. Největší hrůzou jsou pak "herecké" výkony. Od odpadu tohle dílo uchrání jen moje přirozená zvrácenost. Ale teď už musím letět, bratrova stará si právě kousla do jablka a já potřebuju nutně na záchod. Jen by mě zajímalo, jestli se mladýmu Mylošoj točí kolečka i poté, co mu starej protáhnul trumpetu?