Volejte Saulovi - Lucerna (2017) (epizoda)

Došlo k miernemu posunu čo však nič neznamená. Celkovo sa na diel pozerať dá ale po predchádzajúcej časti som očakával niečo viac. Hodnotím tak na slabé 4*. EDIT: Koniec stojí zato po zhliadnutí sú 4* na mieste.

Volejte Saulovi - Pád (2017) (epizoda)

Nech sa páči najlepší diel seriálu, teda aspoň zatiaľ. Hneď na úvod ma pobavil neskutočne jednoduchý ale zato trefný vtip orientovaný na starších ľudí inak známych ako dôchodcovia. Nič proti nim samozrejme. Hromada noviniek a vyvrcholení plánov ktoré sa v ušlých epizódach budovali. Už sa teším na finále štvrtej série a očakávam podobnú úroveň. 5*

Volejte Saulovi - Uklouznutí (2017) (epizoda)

Ako som konštatoval v poslednom komentáry tak konečne si fanúšikovia BB prichádzajú na svoje a dostávajú vysvetlenia ohľadom zabehnutého drogového impéria a jeho budovania. Stále sa to blíži k lepšej úrovni príbehovej stránky veci. Jimmy sa postupne stáva smejdom akého sme poznali a začína ojebávať ľudí ktorý si to aj zaslúžia. V tomto seriáli mam zakaždým problém vysloviť objektívne hodnotenie ale tento krát je to zaslúžene 4*

Volejte Saulovi - Výdaje (2017) (epizoda)

Je to síce lepšie ako minulý diel ale stále žiadna sláva. Ak niekto začal sledovať seriál hlavne kvôli BB tak už pomaličky dostáva to prečo si prišiel. 4*

Volejte Saulovi - Off (2017) (epizoda)

Dneska sa nám Jimmy predstavil po prvý krát ako Saul Goodman. Diel sa celkovo dal pozerať ako priemerný kus niečoho. Musel som trochu sprísniť hodnotenia lebo takto to už ďalej nešlo. Normálne by to bolo tak za tri a pól ale rozhodol som sa pre 3*

Volejte Saulovi - Podfuky (2017) (epizoda)

Dlho som uvažoval nad hodnotením tohto diela. Jak ste asi z mojich komentárov pochopili tak BCS osobne delím do dvoch príbehových liniek. Práva je Jimma a druhá Mika. Tento diel rozvíjal iba Jimmovu časť, obvikle mi to vadí ale s týmto dielom som žiaden problém nemal. Celé sa to odohráva na súde kde do poslednej chvíle netušíte čo sa bude diať. Uvažoval som medzi štyrmi a piatimi hviezdami a motivačné som sa rozhodol pre 5*.

Volejte Saulovi - Sabrosito (2017) (epizoda)

Príjemný diel napraskaný dobrými zábermi a hlavne obsahu ktorý som si od začiatku predstavoval. Bodaj by to pokračovalo na podobnej vlne. Tuším že sa blízka na lepšie časy seriálu. 4*

Volejte Saulovi - Utopené náklady (2017) (epizoda)

Diel je na môj vkus celkom nudný. Stalo sa síce zopár dobrých okamihov ale opäť v vedľajšej lajne. Príbeh Jimmyho sa stále pomaličky vlečie dopredu, nič závratné. Celý diel by som hodnotil tak 3,5...zase. Rozhodnem zvoliť tu krajšiu možnosť takže 4*

Volejte Saulovi - Svědek (2017) (epizoda)

No no no, presne niečo také som si predstavoval. Diel je nabitý dobrými nápadmi, tak napríklad ten pohovor scénka ktorá fakt stála zato. Ohľadom Mike sa už asi budem opakovať ale je to šéf, pokojne si pracuje na svojom a je stále bližšie a bližšie k dosiahnutiu cieľa. Fakt konečne diel ktorý si úplne zaslúži 4* s čistým svedomím čo sa už dlho nestalo.

Volejte Saulovi - Mabel (2017) (epizoda)

Pilotný diel dúfajme že kvalitnejšej série ako bola ta predchádzajúca. Bude to ťažké, celé je to celkom dojebané a popravde keby nebolo toho rozhodnutia že musím každý diel okomentovať tak sa nato vyjebem už dávno. Ešte je tu jedna vec ktorá má drží pri obrazovke na ktorej beží ten výtvor. Stále tajné dúfam že príde Guss alebo dakto z BB a dá to tomu celému šťavu. Úprimne hodnotenie je 3,5 ale za Mika 4*