Tři dny ke svobodě (2010)

Skvěly film s dobrými dějovými zvraty a do konce s nečitelným závěrem. Jenom doporučuju nedívat se s dabingem ten stojí za *****

Nezastavitelný (2010)

Povedený akční film typu nebezpečná rychlost. Dobrý nápad. Žádné extra přehnané scény (až na ten nakloněý vlak v zatáčce) Určitě tento film není ztrátou času!

Resident Evil: Afterlife (2010)

Dvě hvězdičky patří jenom počítačovým grafikům za odvedenou práci. Být režisér této sr.... tak si hodím mašli.

Zelená zóna (2010)

Velmi pěkný film, který si myslím ukazuje jak to tak ve válce může vypadat. Velmi svižná kamera a klasické utíkající scény s doprovázeným napětím. Myslím si, že se bude u tohoto filmu nudit málo kdo.

Saltová (2010)

Tady se chtěl někdo pokusit o nového Agenta bez minulosti v novém kabátě a s hlavní hrdinkou. Bohužel se to jaksi nepovedlo. Angelina byla spíš takový Iron-man. Nezasáhla jí ani jednou kulka, skákala si s kamiónu na kamión, zmlátila všechny co šlo a při tom nebyla ani odřená. Hodně nadsázkový akčňák, který se do historie nezapíše.

Machři (2010)

Neurazí nenatchne. Není to nic na co bych vzpomínal ještě týden a musel si to pustit aspon ještě dvakrát. Některé scény jsou hodně podařené, ale ty zase střídají sentimentální chvilky.

Road Trip: Pivní pong (2009)

Tomuto filmu chybí úplně všechno. První díl byl podle mého názoru hodně podařený a tato slátanina, u které se člověk zasměje velmi zřídka nešahá jedničce ani po kotníky.

Počátek (2010)

Neskutečný filmový zážitek, který letos asi težko něco předčí. Nápad, který tady ještě nebyl. Něco podobného s čím to srovnat je, tak akorát ,,Deja vú" Ale bohužel Inception je úplně jiná liga. Vyborná režie a kamera. Vřele doporučuji 95%

Solomon Kane (2009)

Film mě mile překvapil, už jen proto, že nedělá se Solomona nadčlověka. Nadprůměrné herecké výkony a dokonce se tam objevil i Vašut. Proto dávám filmu pěkných 75%