Pizza Boy - Piccolo Tesoro (2015) (epizoda)

Tak u tohohle dílu jsme se i bavil. Nic nevypadá jak se zdá. Stání na blikačkách je famózní důkaz. :D

Pizza Boy - Rande (2015) (epizoda)

Hrát si na něco co nejsi se občas nevyplácí. Prostě slepice jsou slepice. Závěrečná scéna to krásně illustuje.

Pizza Boy - Pepperoni (2015) (epizoda)

Krátké, výstižné, přesné. Kamera a zvukař zase odvedli skvělou práci

Pizza Boy - Hozené rukavice (2015) (epizoda)

Konec byl bohužel trochu očekáný, jinak byl díl zábavny. Bohužel první díl byl ještě lepší, tak doufám, že další díly nepůjdou dále z kopce.

Pizza Boy - Monstra (2015) (epizoda)

Velice povedená kamera, střih a podání barev. Takové filmy já moc rád, navíc jsou-li povedené. A nakonci diváky čeká tvář, kterou byste na tomto místě nečekali. Jsem zvědav na další díly.

Pouť (2018) (seriál)

Hořké, hodně hořké drama. Prachař se velmi dobře vcítil do role, která mu velice dobře padla. Bál jsem se, že nechávají na díly moc krátkou stopáž, ale překvapilo mě, jak dobře to bylo pojato. Krátká stopáž jednotlivých dílů stačila na vyjádření všeho potřebného. Kamera se nikde moc nezdržuje a střih když tak rychlost dohání. Hvězdičku strhávám pouze kvůli komedii. Pod spojením pouti a komedie jsem čekal nějaké větší komediální prvky. Komedie to byla dost černá. Autor se hodně trefil do českého filmu. Vždyť každou neděli v televizi běží nějaká depka. Tahle depka je alespoň pěkně kořeněná a kvalitní.

Skvrna (2019) (seriál)

Hudba krásně podkresluje scénu, nápad dobrý, realizace o kus horší. Herecké výkony by také mohli být lepší (Ale i amateří/začínající herci se musí někde řemeslu naučit). Kvalita hodně Lowcost filmu. Myslím, že šlo z dětí vytřískat mnohem více. Stačilo, aby se štáb více snažil. Občas film nepospíchá (dlouhé záběry zeleně), a občas pospíchá až moc, aby za cca 10 minut děj někam posunul. Bohužel nic moc kvalitního z nízko rozpočtového filmu nevzniklo, což se dalo očekávat.

Zkáza Dejvického divadla - Šmejdi (2019) (epizoda)

Líbí se mi nenucená návaznost z předchozího dílu, po kterém jim zbyli hrnce. Tak se dejvické divadlo rozhodlo zahrát si na šmejdy. Legraci si dělají sami ze sebe i z diváků. Přesně používají triky šmejdů. Zamknuté toalety, volavky, Eva a Vašek atd. Myšičkovo konečné NE bylo oscilující.

Hvězdný prach (2007)

Jelikož jsem nečetl předlohu, nemám s čím srovnat. Stručně řečeno poutavý fantasy příběh (pohádka). Co ale Gaimana znám, tak Matthew odvedl velice slušnou práci. Nejvíce mě oslnila postava hostinského, který nezapomněl na své kozlí geny. Ta se autorovi velice povedla.

Swajp (2015) (pořad)

Pořad streamu, který považuji za dost zbytečný. Jediné co mě zaujalo byly tipy na hry. Stream má daleko lepší a kvalitnější tituly. Hvězdy nejvíce strhávám za „reklamní“ O2 vstupy.