Američtí bohové - Lemon Scented You (2017) (epizoda)

Lmfao na tronuv koment, prave jen dialogy z tohohle delaj něco zajimavejsiho než trapnej bezduchej moderní odpad co teď všichni chrli, akci mas všude tohle ma nápad a mozek, takže radsi nedoporucuj

Lakers: Vzestup dynastie - The Swan (2022) (epizoda)

Velmi nadějný! Nevím nakolik to baví basketbalem nepolibeny, ale za cílovou hlásím ze plesame! Mimochodem, ze by se veterán John Reilly konečně dočkal životní role?? Ten Buss mu fakt sedl!

Matrix Resurrections (2021)

Lepší než jsem po těch uknouranejch reakcích čekal. Originál trilogie měla zůstat uzavřena ale dneska jim to není svatý, budiž. Ze začátku to vypadalo na bubble gum pruser, nakonec to ale nebylo vůbec tak blby jak se to tvarilo, stačí vyndat dildo plný ocekavani z prdele a spatřit, ze to vlastně ani moc neznasilnili mohlo bejt mnohem hůř, viz new Star wars 7-9

Všichni svatí mafie (2021)

Pokud jste sledovali seriál, tak je to velice uspokojivej prequel! Dle zdejšího hodnocení ale nemáte ponětí, která bije. Bez Sopranos to asi nemá ten efekt.

Síla psa (2021)

Dpč, abych se něco snažil dokoukat na pátej pokus a stejně to nedal, to už je fakt moc. Prcám to, to je fakt za trest!!!

Cry Macho (2021)

I guess its never late to find a new home.