Šanai marriage honey (2020) (seriál)

Výborná oddychovka pre jeden večer. Netreba v tom hľadať nič hlbšie, len sa treba posadiť, vypnúť a nechať sa unášať na vlne naivity a roztomilosti. Vyzdvihla by som hlavného herca, ktorý sa zo začiatku zdal "tvrďák", ale neskorej hádzal grimasy, pri ktorých mi trhalo kútikmi.

Boksooga dolawadda (2018) (seriál)

Pre mňa jedna z najlepších doram, hltala som ju diel za dielom, hlavný hrdinovia spolu boli super, chémia bola ako má byť. Ale topka pre mňa bolo záporné duo mama&syn, no proste wow. Pre mňa top.

Yeokdo yojeong kimbokjoo (2016) (seriál)

Strašne ukričany seriál, hlavná postava stále kričí z plného hrdla a postupne sa k nej pridá aj hlavný hrdina. Inak vtipný seriál, ale čakala som viac podľa hodnotení.

Roboti aniya (2017) (seriál)

Nechávala som si dlhšie rozležat v hlave, čo napísať. Ale aj po pár dňoch som stále v príjemnom rozpoložení z tohto seriálu, preto tieto hviezdičky sú zaslúžené. Medzi ústrednou dvojicou je príjemné iskrenie a ani vedľajšie postavy nie sú rušivé. Jediné nad čím stále premýšľam je, Kto je Madam X?

Mysterious Love (2021) (seriál)

Z desiatich hviezdičiek by som dala 9, lebo na čínske pomery je 16 dielov úplne nič 😉 no pre mňa ideálna dĺžka, tu sa to však nedá, tak 4*. Páčilo sa mi, že hlavná hrdinka koná vo veľa prípadoch racionálne, žiadna hysterka a hlavný hrdina je takisto racionálne uvažujúci muž, ktorý po počiatočnej nerozhodnosti ide za svojím. Vedľajšia ženská postava mi prišla neuveritelne dotierava a ja ako muž by som sa jej zbavila, čo najskorej.

The Sweet Blood (2021) (seriál)

Príjemná, vôbec nie zlá séria, ktorá si pýta druhú radu. Nemám veľmi čo vytknúť, jedine to, že sa u mňa nedostavil pocit, že to chcem vidieť znovu. Ale inak ok.

Novoland: The Castle in the Sky (2016) (seriál)

Som z toho trochu rozčarovaná. Strašne som sa na to tešila, ale po prvých dieloch som si uvedomila, že je to iba telenovela s nie príliš vydarenými kulisami a rekvizitami. Všetko vyzeralo lacno a plastovo. Jednu hviezdičku som pridala, kvôli cisárovi okridlenych, lebo to bola najprísnejšia časť celého seriálu. Teraz som v rozpakoch, oplatí sa pozrieť druhú sériu, keď tam on nie je?

Encanto (2021)

Krásna rozprávka s peknou myšlienkou a chytlavymi pesničkami.

Dating in the Kitchen (2020) (seriál)

Veľmi pekná cdrama, Lin Shen je očarujúci, presne vystihol postavu arogantného boháča "bez citov", ktorý postupne pochopí, čo v živote potrebuje. Hlavná hrdinka je celú dobu silná postava, preto nechápem, prečo z nej autori ku koncu urobili hlúpu husičku. Nevadí, aj tak to je nadpriemerný počin, po ktorého zhliadnutí vám zostane príjemný pocit na duši.

Akmongseonsaeng (2016) (seriál)

Vôbec nie zlý krátky mini seriál, nad ktorým sa dá aj zamyslieť.