WandaVision - Finále seriálu (2021) (epizoda)

Sorry musím to udělat... Finále? Pro mě docela zklamání. Pohybuje se mezi 3-4 hvězdičkami. Nečekal jsem že mě zrovna finále dokáže zklamat nejvíce :(

Občanský průkaz (2010)

Tento snímek jsem si prostě užil a strašně mě to bavilo a líbilo se mi zasazení do půlky 70.let tudíž za doby socialismu.

I Am Not Okay with This (2020) (seriál)

No... První díly byli super ale konečný to byla čirá nuda. Předposlední díl kde byla Sid atd. Po škole byla asi nejlepší epizoda který bych dal 75%, zbytek série byl takový meh. Na celý seriál jsem koukal jako pozadí, na to že to má být na způsob End of the f***Ing world, tak to je oproti tomu velký Mech. Seriálu dávmá max. 65%

Flash - Pay the Piper (2020) (epizoda)

Nechápu proč se najednou začali věnovat godspeedrovi kterého naposled řešili v 1 díle a po zbytek série o něm nepřišla ani zmínka.

Flash - Grodd Friended Me (2020) (epizoda)

Nikdy jsem neměl rád Grodda takže jsem byl rád když mu v 5 sérii King Shark pěkně naflákal ale tato epizoda mi tě všech s groddem přišla nejlepší, protože i díly v gorila city moc dobré nebyli.

Flash - Success Is Assured (2020) (epizoda)

Co to bylo za finále? Potom co vlastně Eva "vyhraje" všichni dělají jako by se nic nedělo. Až při poslední scéně kde Joe přijde zpět to začíná vypadat že konečně jdou řešit případ dále.

Flash - Série 6 (2019) (série)

Myslím si že udělat 2 záporáky a každého dát do jedné půlky byl dobrý nápad! 1 díl u toho jsem si říkal ehm.. No nevypadá to tak dobře, ale postupně se mi to více a více líbilo! A od 3 dílů do krize jsem nemohl zastavit! Druhá půlka už je za mě horší, Eva mi nepřipadá jako pořádný záporák. A finále? Jako je dobré že to byla nějaká změna v tom že tentokrát vyhrála záporačka ale potom prostě dělají všichni jako by se skoro to finále nestalo až při posledních 30 sekundách kdy přijde zpátky Joe jde vidět že na tom začínají makat. Ale Sue na tu se v 7 sérii těším. Moje hodnocení: první půlka do krize 85% Druhá půlka po krizi 73%