Stačilo písknout a Skippy přiskákal svému kamarádovi na pomoc. To písknutí mi zní v uších dodnes. A z australské každodennosti mě zaujalo, že žáci nemuseli chodit do školy, ale vzdělávali se pomocí vysílačky.(6.2.2009)

Australský seriál pro děti o malém klokanovi, který měl téměř detektivní sklony a vždy vyřešil svou zvířecí (a někdy téměř až lidskou) inteligencí každý zapeklitý případ. Jako kluk jsem ho miloval, jako dospělého už mě ale (bohužel) moc nezajímá... Každopádně v kolektivním podvědomí našeho národa přežívá jméno Skippy úspěšně dodnes (osobně znám několik lidí s touto přezdívkou).(5.9.2007)

Mám takové tušení, že většina komentátorů pracně loví v paměti a dává alibistické tři hvězdičky za seriál, ze kterého si pamatují už jen úvodní písničku a siluetu skákajícího klokana. Seriál u nás běžel v době, kdy neměl velkou konkurenci. Je to už starší záležitost a herecké výkony ani scénáře jednotlivých epizod nebyly bůhvíco a konfrontace s realitou by vedla ve většině případů k nekompromisní redukci jedné hvězdičky...Musím se hodně nechat unášet na vlnách nostalgie, abych nechal 50 % celkového dojmu...(14.2.2008)

• Campbell

Na temhle seriál jsem se v mládí občas koukal ale ani tak mi nikdy nepřišel nějak extra dobrej. Vždy jsem ho zkouknul jenom s tím že po tomhle dávaly nějaký animáky. Sice klokan byl sympatickej ale ta infantilnost mi i v mládí přišla strašná. A to nemluvím o tom hlavním představitely.(11.2.2012)

Jednoduché detektivní příběhy pomáhá řešit chlapec se svým kamarádem klokanem. Většinou je ten klokan opravdu lepší než všichni ti Rexové a jim podobní :)(3.5.2003)