Čestne priznávam, že tá štvrtá hviezda je len z nostalgie.(1.10.2008)

Australský seriál pro děti o malém klokanovi, který měl téměř detektivní sklony a vždy vyřešil svou zvířecí (a někdy téměř až lidskou) inteligencí každý zapeklitý případ. Jako kluk jsem ho miloval, jako dospělého už mě ale (bohužel) moc nezajímá... Každopádně v kolektivním podvědomí našeho národa přežívá jméno Skippy úspěšně dodnes (osobně znám několik lidí s touto přezdívkou).(5.9.2007)

• Campbell

Na temhle seriál jsem se v mládí občas koukal ale ani tak mi nikdy nepřišel nějak extra dobrej. Vždy jsem ho zkouknul jenom s tím že po tomhle dávaly nějaký animáky. Sice klokan byl sympatickej ale ta infantilnost mi i v mládí přišla strašná. A to nemluvím o tom hlavním představitely.(11.2.2012)

• Tosim

Já nevím, ale všechna ta zvířátka v seriálech se mi jeví jako citové vydírání a kalkul. A klokan??? Aspoň, že to není rakouský. Skoro se to dá. Ale jen skoro.(14.5.2003)

V českém znění Jiří Prager. To se mně vybaví jako první ve spojitosti s tímto stařičkým seriálem. A pak hned následuje úvodní chytlavá znělka a hopsající klokan Skippy s nadprůměrnou inteligencí. Když byl tenhle seriál u nás populární, tak z hlediska tvorby pro děti mládež to bylo něco, co dokázalo přikovat diváky všech věkových kategorií do křesel. Už tehdy to nebyla žádná novinka, ale nevypadala tak zchátrale po obrazové a technické stránce jako s odstupem několika let. Vybledlé barvy klokánkovi už tolik nesluší, ale některé epizody byly zdařilé s pěknou australskou faunou. Seriál pro pamětníky. Mé hodnocení: 60%(29.4.2013)