Ed Devereaux - (Matt Hammond) +++ Garry Pankhurst - (Sonny Hammond) +++ Tony Bonner - (Jerry King) +++ Ken James - (Mark Hammond) +++ Hudba: Eric Jupp ++++++++++++++++ Dnes by ma to asi nebavilo, ale hodnotim to z nostalgie. V detstve to boli super zazitky a vzdy som sa tesil na nove casti v telke...........05.07.2008(5.7.2008)

"Skippy, Skippy. Má špinavý slipy." - jsme zpívali jako malé děti. Ve své době nejoblíbenější zvíře v Čechách. Nenáročná zábava, která nesklouzává do trapnosti.(8.5.2003)

Copak klokan Skippy, kdo by ho neměl rád...(5.7.2008)

Stačilo písknout a Skippy přiskákal svému kamarádovi na pomoc. To písknutí mi zní v uších dodnes. A z australské každodennosti mě zaujalo, že žáci nemuseli chodit do školy, ale vzdělávali se pomocí vysílačky.(6.2.2009)

Klasický příjemný seriál pro děti s jedním povedeným klokanem. Za nostalgii dávám třetí hvězdu.(10.12.2008)

• - Jednu z kengúr počas natáčania zo špásu uniesli miestni opití študenti kvôli výkupnému, a keď sa prebrali z opitosti, zistili, že kengura tento špás neprežila. (Raccoon.city)

• - Skippy bola v skutočnosti samica, ale aj napriek tomu ju Československá televízia uvádzala ako samca. (Raccoon.city)

• - Vo Švédsku seriál vôbec nevpustili do televízie kvôli zavádzaniu detí. (Raccoon.city)