Tento seriál mám rovněž spojen se svým dětstvím a tenkrát se mi líbil :-)(17.10.2011)

Australský seriál pro děti o malém klokanovi, který měl téměř detektivní sklony a vždy vyřešil svou zvířecí (a někdy téměř až lidskou) inteligencí každý zapeklitý případ. Jako kluk jsem ho miloval, jako dospělého už mě ale (bohužel) moc nezajímá... Každopádně v kolektivním podvědomí našeho národa přežívá jméno Skippy úspěšně dodnes (osobně znám několik lidí s touto přezdívkou).(5.9.2007)

• paascha

Opravdové peklo v australském buši. Klokan, prohnaný jako opička, chytřejší než Rex a šikovnější než McGyver. Klokan, který umí řídit auto, vrtulník, telefonovat, píchnout protijed proti uštknutí, potěšit, zkrátka Skippy, Skippy, Skippy je váš kamarád...já ho nesnášel(20.11.2008)

• sepp

Az moc infantilni na muj vkus, ale porad lepsi nez Digimon.(7.9.2003)

Jednoduché detektivní příběhy pomáhá řešit chlapec se svým kamarádem klokanem. Většinou je ten klokan opravdu lepší než všichni ti Rexové a jim podobní :)(3.5.2003)