Teenagerka Sunny (Kuhoo Verma) chce na večierku zviesť Huntera (Michael Provost). Po tom, čo ho však videla odchádzať z párty s Emmou (Hana Hayes), má sexuálny styk s Kyleom (Mason Cook), trochu excentrickým kresťanom, na čo si obaja takmer okamžite uvedomia, že to bola chyba. Na druhé ráno si Sunny a jej najlepšia kamarátka Lupe (Victoria Moroles) uvedomia, že keďže pár večer nepoužil ochranu, majú len 24 hodín na to, aby zaviedli plán B - zohnať tabletku "po". Lenže sú v Južnej Dakote, a to je takmer nesplniteľná úloha... (Arsenal83)

silentname

"scroochy" istým spôsobom udrel klinec po hlave. "Plan B" je naozaj mix filmov "Booksmart" a "Unpregnant" (obzvlášť tento). No v tomto ma to aj najviac štve, lebo reálne by som si to asi užil viac, keby mi tak vysoko nepripomínal veci, ktoré som už videl. A okrem toho by som osobne asi aj "Unpregnant" viac odporúčal na pozeranie oproti tomuto filmu. Fóry sú pre mňa dosť mix. Je tu niekoľko dobrých, a potom je tu niekoľko kde som len nemohol zavrieť ústa a premýšľal, či sa to čo som videl stalo naozaj. Neviem čo k tomu reálne ani povedať. Úvod je podľa mňa super a bavil som sa. V závere je niekoľko dobrých a úprimne spracovaných momentiek. Keď Sunny chce svoju mamu, tak to pôsobilo veľmi skutočne. Priateľstvo medzi Sunny a Lupe je okey a má svoje dobré momentky. No v jadre vás film asi v ničom výraznejšie neprekvapí. Možno to stojí za jedno pozretie, no neviem či by som vám radšej neodporúčal iné filmy, ktoré sú spracované zaujímavejšie a najmä sú aj lepšie napísané. Tu si myslím, že veľa častí je tu spracovaných vyslovene štýlom "copy, paste" A keď mám taký pocit, niečo nie je v poriadku. A keď už sme pri tom, skutočne museli dievčatá podniknúť tú obrovskú cestu, lebo im jeden lekárnik odmietol predať tabletku? A nemohli skúsiť inú lekáreň? Miesto toho bolo rozumnejšie ísť niekoľko kilometrov do najbližšieho mesta na kliniku? Myslím si, že nie. Ale zase sme vďaka tomu mali možnosť vidieť naspeedovanú Sunny. Čo je asi najvtipnejšia časť filmu. Hodnotenie: C ()

ScarPoul

Ústredné duo sympatické až za hranicu únosnosti. Zatiaľ každý film s podobnou témou mal výborne napísané hrdinky, ktoré mali medzi sebou skvelú chémiu. Bolo tomu tak v Booksmart aj v Unpregnant. A rovnako je tomu aj tu. O to viac zamrzí, že je to len ďalší s podobných filmov. Bez čohokoľvek invenčného, zaujímavého alebo nápaditého. Morales ale nenatočila zlý film. Má to tempo, niekoľko výborných vtipov a netlačí to na pílu, čo sa týka emócií. Klišé tu sú a sú bohužiaľ zbytočné ( hádka medzi hrdinkami, ktorú nová situácia úplne vytlačí preč), ale na pozerateľnosti to filmu neuberá. Kuhoo Varma je v úlohe popletenej Indky super. A celé sa to nesie v príjemnom duchu. Hoci to má scény, kedy som úplne nevedel či to má byť ešte komédia alebo sa to snaží hrať aj na niečo vážne. Tých momentov tam bolo na môj vkus dosť a narúšali inak hladký priebeh ústrednej zápletky. Ale okej. Na zabitie jedného večera to bolo viac než dostačujúce. Bavil som sa. ()

Arsenal83 odpad!

Áno, film je medzi "Booksmart" a "Unpregnant" a čo je medzi odpadom a ďalším odpadom? Len ďalší odpad, ktorý navodzuje priateľskú a rodinnú atmosféru skrze niečo ako road movie, kde sa jedna z kamarátok zalesbí a druhá hľadá tabletku proti tehotenstvu. Skutočná romantika, aj klavír k tomu pustili, čistá šopéniáda. ()

• Režisérka Natalie Morales povedala, že dve hlavné herečky filmu, Kuhoo Verma (Sunny) a Victoria Moroles (Lupe), museli absolvovať svoj „test chémie“ (aby sa zistilo, či budú dobre spolupracovať) cez Zoom kvôli opatreniam na COVID-19. (Arsenal83)
  • Natáčanie začalo 30. septembra 2020 a skončilo 10. novembra 2020 v Syracuse v New Yorku. (Arsenal83)