Zloděj, který ukradl z muzea nádherný diamant, dostal dvojčata Olsenovy do pěkného průšvihu. Nejenže ho musí usvědčit před soudem ale zároveň, aniž to vědí, nechtěně ukrývají uloupený skvost u sebe. Opravdový zmatek ale nastává ve chvíli, kdy FBI zařadí Mary-Kate a Ashley do programu ochrany svědků. V Americe není místečko, kde by někdo slavné dívky nepoznal a jim nezbývá než se vydat za novým domovem do daleké Austrálie! Naše blondýnky mají na nové škole spoustu obdivovatelů i kamarádek a... zabijáky v patách. A jak si s nimi poradí? To uvidíte v téhle super komedii plné, zlodějů, policajtů, surfingu a ztřeštěných nápadů. (oficiální text distributora)

Asmodin

Nejlepší film sester Olsenových. Ostatní jsou po tomhle filmu zbytečný, pokud se ovšem nechcete podívat jak za ta léta holky vyrostly. ()

Judy24

Jako sorry holky, ale tohle bylo fakt špatný. Což o to ten nápad - ten by se mi i líbil, jenže...stěhování na (+/-) 200 různých míst? Jako vážně? A čtyři Sheily? A královna, který se chtěj zalíbit? A dva kluci, který zrovna je chtěj? Nemáte tam něco novýho? Jo, vlastně máte - ty pitomý komentáře přímo do kamery, který většinou říkají to samý: "Já vím, já vím, ale on je tak sladkej!" Bylo to u Olsenek i v jiných filmech, ale tady je to vážně trochu moc... P.S. Bílý kozačky jsou nevkusný vždycky a všude. Ano - i na australské pláži a výletní lodi a ano i v kombinaci s retrošaty a umělým diamantem. ()

Renie42

Film na zkrácení nudné chvilky. Mě se ty jejich filmy líbí. Nehledám v tom nic složitýho, pobavím se a některý průpovídky stojí za to. ()

yaqwsx

Sestry v akci jsou tak stupidní, přímočaré, nelogické... Naštěstí to otevřeně přiznávají. Hvězdička za upřímnost, hvězdička za pár (jakože číslovka 2) povedených vtipů. ()

Denda3

A jak se mi to líbilo před pěti lety. Film neni špatný jen je prostě určen konkrétní věkové kategorii. I když netvrdím, že si i diváci starší dvanácti let nepřijdou na své. Prostě taková nenáročná oddechovka. ()

Jurge odpad!

Kedysi, keď som bol beznádejne zamilovaný do dvojčiat Olsenových, dal som vo svojom hodnotení tomuto filmu úplne luxusných 40%. Dnes, keď už zamilovanie dávno opadlo, som si tento film znovu pozrel a neveril som. Jediné, čo je v tomto filme pozitívne, je krásna Austrália, jediný herec, ktorý je tu dobrý, je klokan. Ostatné? Strach a hrôza. Úplný amaterizmus sú "preslovy" Olseniek do kamery, keď ostatné okolo nich zastane a ony vysvetľujú hlúpemu americkému divákovi svoje počínanie. A nebohý divák každú chvíľu onemie úžasom nad replikami typu: Olsenka: "Odkedy vieš šoférovať?" Chalan: "Zrejme od tejto scény!" Ešte aj 0% je pri hodnotení veľa, tak už som siahol do mínusu. Jednoznačne najslabší film dvojčiat Olsenových. ()

janejudyjune

Tenhle film jsem viděla jako malá mockrát. Patří k těm lepším, u kterých se člověk zasměje, i když mu už není 10 let. Jinak si tam dělají dobrý den z celé Austálie - nikdo z OZ nemluví tak podivně, nejsou tam tak stupidní školní uniformy a kromě šílených milionářů, kteří se najdou i jinde, klokany jako domácí mazlíčky nikdo nemá. ()

evelouch

Film je vtipný,výřečný a lehce střelený jako samy Olsenky:). Legrace, která nekončí, na této komedii jsem vyrostla a baví mě i ted:). ()