Sestry v Londýně

David Lewis

Brahm Wenger

Sherwood Jones
  • Flipper

Mary-Kate a Ashley ako skryvený anorektický prototyp hviezd mladých dievčatok sa rozhodli, že natočia to isté, akurát zmenia miesto a to Londýn. Obklopili sa všeliakými pošukmi a šialencami, pri ktorých vyzerajú cool a normálne a ukazujú nám pamiatky Londýna. Nuda, mizéria a herectvo také slabé ako zdravie Ashley.(31.1.2009)

• novoten

"A který lord je váš otec?" - "Lord....Voldemort...." Prapodivné setkání anglicky mluvících zemí v nevtipném teenagerovském cosi. Žánrově nijaké, kvalitativně tím spíš.(15.5.2005)

• Orlau32

Větší pitomost než romantické filmy od R.Pilcherové(31.1.2009)

• heyda

Je krásné, jak holky Olsenovic udělali ze svých filmů takovou cestománii :-D To mě docela baví. V každém filmu člověk nakoukne do různých významných měst Evropy. Takže 2 pěkné hvězdičky, ale víc ani ťuk.(15.11.2009)

• phoebess

proč? proč jim nikdo neřekl, že neumí hrát... proč jim nikdo neřekl, že jejich filmy jsou všechny na jedno brdo? proč musíme my, normální lidé, trpět...(23.4.2008)