Sestry v Londýně

Sherwood Jones

Scénografie:

Jack Cloud
  • lesumir

Porad to same. Jestli je to londyn, bahamy, rim, new york nebo cokoliv jineho. Porad ty stejne sracky a omacky.(13.8.2006)

• novoten

"A který lord je váš otec?" - "Lord....Voldemort...." Prapodivné setkání anglicky mluvících zemí v nevtipném teenagerovském cosi. Žánrově nijaké, kvalitativně tím spíš.(15.5.2005)

• Orlau32

Větší pitomost než romantické filmy od R.Pilcherové(31.1.2009)

• choze

Mnohem slabší než JEDEN DEN V NEW YORKU, kde je tentýž koncept "šprťácká Olsenka a nezodpovědná Olsenka razí do města a balí kluky" zpracován podstatně lépe (povahové rozdíly jsou mnohem vyhrocenější) a zábavněji. A ty neustále klípky a záběry z videokamery akorát ilustrují bezradnost scénáře a režie a otravují. Nuda.(2.6.2007)

• heyda

Je krásné, jak holky Olsenovic udělali ze svých filmů takovou cestománii :-D To mě docela baví. V každém filmu člověk nakoukne do různých významných měst Evropy. Takže 2 pěkné hvězdičky, ale víc ani ťuk.(15.11.2009)