Sestry v Londýně

David Lewis

Brahm Wenger

Sherwood Jones
  • Flipper

Mary-Kate a Ashley ako skryvený anorektický prototyp hviezd mladých dievčatok sa rozhodli, že natočia to isté, akurát zmenia miesto a to Londýn. Obklopili sa všeliakými pošukmi a šialencami, pri ktorých vyzerajú cool a normálne a ukazujú nám pamiatky Londýna. Nuda, mizéria a herectvo také slabé ako zdravie Ashley.(31.1.2009)

Sice jediná věc, u které jsem se skutečně zasmála, byla ta hláška s Voldemortem (viz komentář novoten), ale i tak to nebylo tak špatné. Když člověk vidí i ty jejich naprosté propadáky (Výlet do Říma, Sestry na Bahamách, atd), tak ho dokonce tento film i trochu překvapí. ~(3,3)~(11.2.2009)

• mysiak

No nemám slov...fakt to už je moc aj na mňa...moc veľká sračka to je(15.9.2008)

Nejlepší (a možná zároveň i jediný opravdu koukatelný) film dvojčat Olsenových. Zajímavý soundtrack, dobrá zábava, nabytí trochy vědomostí, ale hlavně výborný námět! Když jsem byla mladší, nepřála jsem si nic jiného, než se účastnit skutečného modelu Spojených národů. (A vloni jsem měla štěstí se s podobným projektem podívat do útrob Evropského parlamentu ve Strasbourgu. Přání splněno!)(17.11.2004)

• phoebess

proč? proč jim nikdo neřekl, že neumí hrát... proč jim nikdo neřekl, že jejich filmy jsou všechny na jedno brdo? proč musíme my, normální lidé, trpět...(23.4.2008)