Sestry v Londýně

David Lewis

Brahm Wenger

Sherwood Jones
  • Jimmi

Boze...na to sa nedalo pozerat.....a to zvyknem dopozerat kazdy film..ale na toto som fakt nemal....(30.12.2004)

• novoten

"A který lord je váš otec?" - "Lord....Voldemort...." Prapodivné setkání anglicky mluvících zemí v nevtipném teenagerovském cosi. Žánrově nijaké, kvalitativně tím spíš.(15.5.2005)

Nejlepší (a možná zároveň i jediný opravdu koukatelný) film dvojčat Olsenových. Zajímavý soundtrack, dobrá zábava, nabytí trochy vědomostí, ale hlavně výborný námět! Když jsem byla mladší, nepřála jsem si nic jiného, než se účastnit skutečného modelu Spojených národů. (A vloni jsem měla štěstí se s podobným projektem podívat do útrob Evropského parlamentu ve Strasbourgu. Přání splněno!)(17.11.2004)

• heyda

Je krásné, jak holky Olsenovic udělali ze svých filmů takovou cestománii :-D To mě docela baví. V každém filmu člověk nakoukne do různých významných měst Evropy. Takže 2 pěkné hvězdičky, ale víc ani ťuk.(15.11.2009)

• Rosaviva

Když mi bylo 12, hodně se mi to líbilo, teď však už to přetrpím jen kvůli nádhernýmu Londýnu a hlášce s Voldemortem. 2*(16.11.2009)