Sestry v Londýně

Karol Ann Hoeffner

David Lewis

Brahm Wenger

Sherwood Jones

Sice jediná věc, u které jsem se skutečně zasmála, byla ta hláška s Voldemortem (viz komentář novoten), ale i tak to nebylo tak špatné. Když člověk vidí i ty jejich naprosté propadáky (Výlet do Říma, Sestry na Bahamách, atd), tak ho dokonce tento film i trochu překvapí. ~(3,3)~(11.2.2009)

• choze

Mnohem slabší než JEDEN DEN V NEW YORKU, kde je tentýž koncept "šprťácká Olsenka a nezodpovědná Olsenka razí do města a balí kluky" zpracován podstatně lépe (povahové rozdíly jsou mnohem vyhrocenější) a zábavněji. A ty neustále klípky a záběry z videokamery akorát ilustrují bezradnost scénáře a režie a otravují. Nuda.(2.6.2007)

• Jinny

Není to špatné... jo, skoro průměr. Nebýt brutální amerikanizace, mohla to být příjemná oddychovka.(29.1.2004)

Nejlepší (a možná zároveň i jediný opravdu koukatelný) film dvojčat Olsenových. Zajímavý soundtrack, dobrá zábava, nabytí trochy vědomostí, ale hlavně výborný námět! Když jsem byla mladší, nepřála jsem si nic jiného, než se účastnit skutečného modelu Spojených národů. (A vloni jsem měla štěstí se s podobným projektem podívat do útrob Evropského parlamentu ve Strasbourgu. Přání splněno!)(17.11.2004)

• Rosaviva

Když mi bylo 12, hodně se mi to líbilo, teď však už to přetrpím jen kvůli nádhernýmu Londýnu a hlášce s Voldemortem. 2*(16.11.2009)