Zprávy z konce světa: Pahrump News

• USA Small Town News: KPVM Pahrump

Epizody(6)

Šestidílný dokumentární seriál Zprávy z konce světa: Pahrump News odhaluje zákulisí života soukromé televizní stanice v pouštním městečku Pahrump v americké Nevadě. Před kamerou i za ní vystupuje pestrá plejáda zajímavých postav. Výkonnými producenty jsou držitelé ceny Emmy Fenton Bailey a Randy Barbato, kteří zábavnou formou přibližují vysoké pracovní nasazení místního zpravodajství, které se v těžkých časech snaží expandovat na větší trh. Seriál s vřelostí a humorem oslavuje podnikatelského ducha, hrdost komunity a politickou rozmanitost charismatických a často vtipných zaměstnanců stanice. (HBO Europe)

Ajvngou

Oficiální popis z HBO nelže. Jen to není nijak extra zajímavé, ale těch 6 dílů mi uteklo jako voda. Humoru tam není moc, jen ta paní, co si myslí, že ji unesli mimozemšťany, je docela top. Majitel Verne, který je zarytý Trumpista, taky není špatný, hlavně jeho neustálé "jestli ve volbách zvítězí Biden, budu muset propouštět", aniž by už dodal, proč by se volbou Bidena měla zhroutit jeho ekonomika. Nicméně jsem čekal trošku víc. Díly jsou do půl hodiny, takže náhled do zákulisí pidi televizky, kde všichni musí umět všechno, je fajn. ()