Vivien (Bella Thorne) je veľmi úspešná študentka, ktorá sa túži dostať sa na prestížnu americkú univerzitu. Zdá sa, že žije svoj vlastný život ako matematický vzorec, ktorý ju núti pozerať sa na vlastné šťastie ako na niečo, čo treba odložiť do budúcnosti. Na druhej strane Roy (Benjamin Mascolo) je problémový mladý muž, ktorý v dôsledku traumy, ktorú utrpel v detstve, vidí, že jeho túžby brzdí minulosť, ktorá ho neustále prenasleduje. Jedna nehoda však donúti oboch protagonistov prehodnotiť svoj život. (Arsenal83)

Arsenal83

Herecké výkony tragédia vertikálne aj horizontálne. Keby Bella Thorne mala hrať seba v dokumente o sebe, tak ani v tom by nevyzerala vierohodne. Jediné vierohodné na nej bolo, že zase vo filme masturbovala. Inak sme sa dočkali aj teplých plavcov či nefungujúcich manželstiev, takže všetko v poriadku, čistá romantika 21. storočia ako má byť. ()

xxxLussyxxx

Nejsem ani zklamaná, ani nadšená... Dle recenzí jsem nečekala nějakou bombu, ale čekala jsem, že to bude horší. Nenudila jsem se, koukat se na to dalo, Bella Thorne zahrála celkem dobře. Příběh celkově ale nic moc, chemie mezi Bellou a Benjaminem téměř na bodu mrazu a to spolu opravdu během natáčení chodili? Vždyť to mezi nimi vůbec nejiskřilo. Jedna hvězdička za Bellu a druhá za to, že jsem to čekala horší... A druhý díl? No jdu na něj i když má ještě horší recenze :D ()

silentname

"Time Is Up" nám prináša Bellu Thorne v lepšom filme ako bola naposledy ("Habit") a to je asi tak všetko, čo sa k tomu dá nejako pochváliť. Táto romantická dráma je zo začiatku absolútne rozsypaná, kde som mal pocit, že ide len o zhluk scénok za sebou. Potom sa trošku príbeh viac ukáže, a dokopy som došiel k tomu, že neprináša nič zásadné, nič nové alebo nejakým spôsobom zaujímavé. Ak ste videli filmy ako "After" tak toto je v podstate presne to isté. Okrem toho herecké výkony zo strany asi úplne všetkých sú chabé až zlé. Bella sama nedokáže predať asi žiadnu scénku a pôsobí, že sa buď nesnaží hrať vôbec, alebo sa snaží hrať až moc. Vo výsledku tak celý film zlyháva. Nemôžem ale povedať, že ma to nejako vysoko iritovalo. V príbehu to má pár dobrých momentiek a celkom fajn scénok, no niekedy som aj uvažoval, prečo sa režisérka snažila spracovať do filmu aj vysoko presvetlené zábery. V jadre absolútne zbytočný film, ktorý existovať nemusel. Ale už ho tu máme, tak nejako s ním budeme asi žiť. Je to absolútna strata času? Ak máte radi romantické drámy podobného typu ako som spomenul vyššie, tak si to možno užijete, ale pre nikoho iného nevidím nejaký veľký potenciál s týmto filmom. Neprináša nič nové ani zásadné ani zaujímavé. Proste výstrel naslepo. Hodnotenie: C- ()

tinss_18

strata času. nerozumiem prečo Bellu obsadzujú do filmov, keď ona nevie ale že absolútne hrať. verila som jej jedine vtedy keď ležala v kóme a bola ticho. zbytočný film. pár záberov okolia fajn, inak tú jednu hviezdu dávam horko ťažko ()

Lencha

Opět se mi na fb či kde nabídla ukázka z tohodle filmu, tak jsem si řekla, proč se na něj nepodívat. Co k tomu napsat. Příběh je jednoduchý a nepřináší nic nového. Bellu Thorne jsem nikdy nepovažovala za skvělou herečku a názor ani teď nezměním. Poslední dobou mi na ní vadí i to, jak uměle vypadá. Ona sice tvrdí, že nepodstoupila žádné plastiky, ale za mě působí přifoukle (rty, prsa) a je taková... velká. Hlavně proti Benjaminovi. Ti dva spolu nějakou dobu chodili i ve skutečnosti a tam působili celkem fajn. Ve filmu mi k sobě nesedí. Benjamin je celkem hezký kluk, ale hrát teda neumí vůbec. Jeho strnulý výraz teměř po celou dobu filmu byl děsný. A přitom mu to sluší, když se usměje. Jenže to se ve filmu stalo jen vyjímečně. Ostatní komentovat nebudu. Ti jsou nepodstatní a nezapamatovatelní. Úplný průser film nebyl, ale jednou mi to stačilo. Kdyby nevznikl, nic by se nestalo. Slabší dvě hvězdy. ()

• Film sa natáčal v Ríme (Taliansko) a USA. Natáčanie začalo 9. novembra 2020 a skončilo 21. decembra 2020. (Arsenal83)