Karlos80

Docela povedené a hodně smyslné melodrama, které líčí vztah-románek může středních let (politika) a mladé na těžkých drogách závislé dívky (skvělá přírodní Laura Wendel, pastva pro mužské oko). Samozřejmě on to neví od začátku, což později způsobí nemalé komplikace. Pěkná drsná úvodní scéna s Testim (kdy nevíte co bude následovat), později, vlastně až do konce je film už spíše krotký, až na nějaké ty občasně pěsti, výhrůžky a mysogynii. Ve filmu je mnoho nahoty, o kterou se tu postará právě mladičká teprve šestnáctiletá Laura (kterou pozorný divák moc dobře zná z některých známých titulů ze začátku 70 let, ještě jako malou holčičku, poté ze značně kontroverzního snímku "Maladolescenza", kdo by to do ní řekl mno..v taliánském filmu ale zřejmě povinnost), celý film je docela dobře vyrobený (ocenil bych hlavně krásnou kameru), děj je určitě zajímavý, dost se tu hraje na divákovi city, ale některé romantické scény jsou místy opravdu velmi pěkné, kdy citlivého diváka musí zasáhnout. Konec zajímavý, i přes poměrně velké množství patosu, ale moc jsem ho nějak nepobral. Ciprinani opět velmi dobrý. ()