Private Property

Winderyx

Jediné co se musí uznat tak to, že Fernandez jako hajzlík vždycky aspoň nějak funguje. A snad to je jediná pozitivní postava která mi přišla ne , že by měla smysl kvůli celkově debi..o scénáře. Ale myšleno tak, že herec se nějak snažil i dělat to za co dostal zaplaceno. Harbold byl a je pro mě neznámé jméno a nějak nevím jak se jim povedlo celkem k takovému no name všemu nalákat celkem tři známé herecké osobnosti. Ale to se nedozvíme.  Film už ze začátku působí jako takovej ten film co snad každej týden jede na nejmenovaném tv kanálu jako chůva zabiják apod. Za 5 minut nějak víte tu hlavní pointu o čem to bude. Mladá slečna která se jako ještě mladší vdala za nějakého no prostě úspěšnějšího než je ona manžela. Kterej tam platí všechno a ona se vesměs má jako v bavlnce , ale jak to tak bývá tak chce to zřejmě dotáhnout dále než jenom dřepět a nechat se platit manželem zatím pouze malé role. Z ničeho nic nedojde zahradník kterého potom přes telefonat se dozvíme, že již není zaměstnancem dané agentury a přijde náhrada. Film prakticky jde dolů už jenom tím, že to spíše působí jako film trošku z jiné branže. A místní mladá slečna v hlavní roli působí jako by roztáhla nohy každému druhému. Vím, že dneska je i taková doba, ale aby za 4 rozhovory se hned cicmala hned by se i na něho vrhla no nevím. Po polibku se dozvídáme co hlavní dvě vedlejší postavy jak se tam dostali do takové situace celkem primitivní situace. Už jenom to , že novej zahradník tam přijde jako typickej nějakej sedlák do školy jenom s tužkou do školy a to je všechno. Nikde žádná firma nářadí nic, ale místní pipině to asi nedošlo. Dvojice vedlejších záporáku si začne nerozumět kdy se nakonec to všechno vyvrcholí když ji má ne moc tak při světle druhá postava nedokáže asi z----t danou hlavní postavu tipuji. Což se Dukovi nelíbí porvou se v bazeně a Oates nějak znehybní nějak fakt nevím jak čím. Najednou místní šlapka Kathryn vystřízliví do dvou minutu a skáče tam jako rybička najednou no takhle vystřízlivět hned panečku to je teda něco. Mezitím její manžel už den předem jel na nějakou konferenci proto je vlastně tam sama to jsem zapomněl podotknout. Ale vrací se dříve mezitím Kathryn si všimne Oates nehybneho v bazeně jelikož nechce zavřít pusu tak ho kathryn utopí. Mezitím její manžel je zpátky dostávají se do šarvátky s Dukem Kathryn sebere zbraň z domu a z nějakých 5-7 metrů naprosto zasadí smrtelnou ránu skoro smrtelnou, ale i tak na to, že 5 minut předtím nevěděla kde je klobouk dolů. Ale chce se ujistit dojde k Dukovi a zasadí mu další 4 kulky a je vymalováno. Film končí tím ,že Kathryn se konečně zřejmě dočká nějaké lepší role zřejmě hlavní role , a je pravděpodobně díky tomu incidentu slavná něco jako tenkrát v hollywoodu ač jenom s tím rozdílem. Že tady toto nestálo za nic o Duka tedy Fernandeze jsem nějak cítil, že tam se hraje ta role skutečně hraje všude jinde mi to přišlo jak kdyby tam byly za trest. Opravdu ne ()