Rodina Liddleovcov má počas týchto Vianoc veľa dôvodov na radosť, pretože Jacquie (Kelly Rowlandová) a Tyler (Thomas Cadrot) sa pripravujú na príchod svojho prvého dieťaťa. Jej sestra Treena (Latonya Williamsová) so svojím manželom Julianom (Jaime M. Callica) sami uvažujú o adopcii dieťaťa a vzťah ďalšej, veľmi temperamentnej sestry Kiery (Bresha Webbová) s Chrisom (Nathan Witte) sa tiež nečakane silno rozhorí. Keďže sa ich rodina rozrastá tak, ako to nikdy nečakali ani neplánovali, Liddlovcov čakajú bláznivé Vianoce plné veselého chaosu spojeného s príchodom sviatkov a nového života. Zažijú pri tom množstvo lásky a smiechu. (TV JOJ)

silentname

Prvý Merry Liddle Christmas film, ktorý ma úprimne bavil? Ale áno. Myslím si, že do tretice všetko najlepšie v tomto prípade sedí. "Merry Liddle Christmas Baby" absolútne mení všetko, čo mi na predošlých filmoch vadilo. Žiadne dokonalé veci, ktoré musia byť zničené, aby sme mohli potom improvizovať a nejako veci zašiť. Tentokrát je tu úplne iný film. Postavy sú oveľa pokojnejšie, nie sú tu žiadne "over the top" situácie, nič sa nerozbije, nič sa nepokazí... a skôr to pôsobí oveľa uveriteľnejšie, živšie a najmä úprimnejšie než predošlé filmy. Dokopy sa dá povedať, že film má rozohrané až 4 konflikty. A všetky sú zvládnuté skvele. Nikto mi tu neliezol na nervy. Každý dostal dostatok času, aby nič nevyplynulo do stratena. Oveľa tichší film, ktorý je príjemnejší na pozeranie než oba predošlé. Takže myslím si, že toto je cesta, ktorou by mohla táto séria s Kelly Rowland pokračovať. Nedá sa ani tentokrát povedať, že je to úplne originálne, no v porovnaní s mnohými filmami od Hallmarku pôsobia Lifetime tento rok oveľa úprimnejšie a uvoľnenejšie. Vskutku zaujímavé. Film, od ktorého som čakal ďalšiu vianočnú katastrofu si ma nakoniec úprimne získal svojim srdcom. Čaro Vianoc asi začína pôsobiť. Hodnotenie: B+ ()