Láska přichází o Vánocích

(TV film)
  • USA Falling in Love at Christmas (více)

Miranda (Alicia Dea Josipovic) a Paul (Travis Nelson) sú dvaja obchodní konkurenti, ktorí sa dlhodobo nemusia, no na vianočnom večierku v kostýmoch strávia spolu romantický večer bez toho, aby spoznali svoju identitu. Ich anonymný románik pokračuje ďalej na internete, zatiaľ čo v podnikaní sú nútení k nechcenému partnerstvu. (Arsenal83)

NikiVai

Celou dobu jsem u tohoto filmu měla pocit, že je to celé moc nucené, vyumělkované, afektované. Moc se mi nelíbila ni zápletka s dárkovou aplikací. Láska přicházející o Vánocích u mne tedy rozhodně k tomuto filmovému počinu nevzplála. ()

BOURQUE

Typický „low cost“ hard romantický scenár, ktorý, ako to spomína užívateľ silentname, si „trochu“ zapožičia prvky z filmu Láska přes internet. V porovnaní so spomínaným filmom však je ten výsledok nie príliš dobrý a ani Vianočné prostredie na tom nedokáže dostatočne pomôcť. Menej náročný hardcore fanúšikovia však problém s tým pravdepodobne problém mať nebudú. Osobné hodnotenie: 58% (*) ()

Arsenal83

Osvedčená klasika. Dáme tam sneh, koledy, Vianoce, sympatický pár, vykradneme pár filmových námetov, urobíme z toho koláž a vyjde nejaký vianočný film, ktorý si svoje publikum chytí. Našťastie film obstál, nešiel do gýčovitosti a herecké výkony boli slušné. ()

silentname

"Secretly Santa" je film, ktorý skoro skončil medzi dobrými. Moc k tomu nechýbalo. Na jednej strane si neskutočne "nenápadne" vykradol koncept "You´ve Got Mail", no na druhú stranu musím povedať, že tá atmosféra Vianoc a naša dvojica je celkom príjemná. Úvodná časť, kde sú všetci zamaskovaní za Santov a elfov, alebo v prípade našej hrdinky Mirandy za Mrs. Claus je podľa mňa vynikajúca. A tie biele vlasy jej neskutočne pristali. Istým spôsobom to na začiatku pôsobí ako keby sme boli v úplne inom filme. Nemáme v prvom momente vianočnú muziku so zábermi na New York alebo iné veľké mesto. To prichádza až po spomínanej vianočnej párty. A vďaka tomu ma film na malý moment oklamal, že by mohol byť niečím iným. No vo výsledku nemôžem povedať, že by to bolo zlé. Koncept je predsa len trošku iný (hoci sme to videli v inom a lepšom romantickom filme) a Paul s Mirandou majú medzi sebou dobrú chémiu. A sami o sebe sú tiež celkom fajn. Chcelo to asi len zaujímavejšiu story. Hodnotenie: B- ()