Jekyll and Hyde

Mysteriózní
Velká Británie, 2021, 85 min

Právník Gabriel Utterson (Tom Hendryk) je překvapen, když se dozví, že jeho celoživotní přítel Henry Jekyll (Michael McKell) během jedné noci zřejmě spáchal vraždu a sebevraždu. Dlouhé „přiznání“ napsané Jekyllovou vlastní rukou vypráví neuvěřitelný příběh – že Jekyllovy experimenty způsobily, že se proměnil ve vražednou postavu, kterou pojmenoval „Pan Hyde“. (dixx)

warrenur odpad!

Silne amaterska interierova konverzacka - britska skrz na skrz. :) Bol som zvedavy, co na tom bude mysteriozne, teda okrem nazvu, a napriek "zoznamu" pana rezisera som si nedal povedat a siel do toho. Zmena v kvalite sa tymto urcite nedostavila. Ale nech tvorcovia tvoria....pobavili prejavy "otravenej" prostitutky. Je to zle...hodne. Vyhnite sa oblukom, ak teda nevyhladavate takychto tvorcov. To, ze sa pan reziser nevzdava, radsej neocenim ani hviezdou. ()

Mikecat odpad!

Obal upútal, obsah a prevedenie už nie. Inscenácia: kancelária, Jekyll pivnica, izba prostitútky, Scotland yard a dvor před Jekyll sídlom. Tam sa to všetko odohráva s úplne slabým hereckým prevedením, prostitútke uvidíme nahé predlaktie, akcia žiadna, počuť iba zvuky, bez záběru, kamera stacionarna v pozadí miestností, otras. ()

B3n

Ušmudlaná nuda. Keď natáčam v jednej miestnosti, potrebujem scenár a hercov. Herci tu sú, herecké výkony neboli rušivé, naopak, zachránili to pred najhorším, ale ten uspávajúci scenár je jednoducho otrasný. Je to ako inscenácia, akurát bez akejkoľvek dynamiky. ()