Kami-sama hadžimemašita

• Japonsko Kami-sama hajimemashita (více)
Promo 2
Japonsko, (2012–2015), 9 h 48 min (Minutáž: 23–24 min)

Předloha:

Julietta Suzuki (komiks)

Kamera:

Akemi Sasaki

Hudba:

Tošio Masuda

Naoko Sugiura, Megumi Nasu, Suzuko Mimori, Jui Horie, Masako Kacuki, Akira Išida, Šúta Morišima, Džun'iči Suwabe, Júdži Ueda, Šinnosuke Tačibana (více)

Série(2) / Epizody(25)

Recenze uživatele Hees k tomuto seriálu (2)

Season 1 (2012) (S01)

Veľmi milé "cute" anime obsahujúce pospájané rôzne žánre, zaujme svoju "cieľovku" (cieľovú skupinu) dostatočne. Hlavná postava je milá dievčina, ktorá nevie čo zo sebou a potrebuje nasmerovať vo svojom živote, aby niečo robila, lebo inak kto vie čo s ňou bude. Prvá sezóna nemá drive nemá až taký zaujímavý dej a po pár dieloch sa trochu divák nudí a dá sa povedať, že je tu sústredenie na zoznámenie sa s hlavnými hrdinami a do popredia ide výrazná romantická časť tohto anime. Takže táto sezóna má obstojný zaujímavý začiatok a potom prepad do trošku nudnejších dielov a následne na vyššej úrovni sú konečné diely, kde sa dočkáte akcie a aj nejakého ponaučenia. Hudobne a animačne je to generické klasické anime, ktoré neurazí ani nezaujme týmto aspektami (trochu lepší ending ako opening, subjektívny názor). Ak sa Vám páči táto prvá sezóna vedzte, že existuje aj druhá, ktorá je naozaj lepšia. (Hodnotenie 3,5) ()

(2015) (S02)

Toto sa už podarilo vďaka BOHU lepšie ako prvá sezóna má to síce stále svoje "muchy", ale myslím si, že od prvej sezóny je to oveľa zábavnejšie a čo je naozaj dôležité drží si to svoj štandard po celú dobu týchto dvanástich dielov. Samozrejme zameranie tohto anime má svoju cieľovú skupinu tak ako som spomínal už predtým a teda nezostáva nič iné len hodnotiť s prižmúrením oka a vychutnať si anime také aké je a nie aké by mohlo byť. Zábavná romantická časť a tak isto mám pocit, že táto sezóna je ešte k tomu aj vtipnejšia a skoro vôbec som sa nenudil. V skratke : tu sa toho oveľa viac deje a to je len dobre. JE to milé "načančané" a je tu veľa zaujímavých postáv a mierny posun aj vo vzťahu hlavných hrdinov, ale nič svetoborné nečakajte. A opäť sa mi páči viac ending ako opening (divné?) ()