Série(2) / Epizody(16)

Bárbara Vázquezová, brilantní kriminální psycholožka, odchází od policie a začíná pracovat v pojišťovně Zentral Risk, jejímž hlavním produktem je pojistka s pojištěním únosu. Jejím úkolem je vymýtit tento druh zločinu. (Canal+ Action)

Ducati10

Takhle syrová sonda do španělského podsvětí expresních únosů je hodně zábavná. Obsazení, post-produkce i celkový look je na úrovni USA kriminálek. Zaslouženě 5 hvězd ()

tuctovychlap

pilot som zvládol..:) pre istotu som si pozrel tvorcu, režisérov a scenáristov..iba jedna z nich je žena..avšak tá misandria prechádzala epizódou, ako keby ju písali samé znásilnené, zneužívané ženské pod vedením Věry Chytilovej s jej orlím pohľadom..priam infantilné chyby, ba až nežiadúce smiešnosti (z pohľadu vážnosti témy) radšej ani neriešim..no predpokladám, že zase budú seriálom poletovať iba lesby, na bozkávajúcich španielskych gejov nedôjde..:D oceňujem, že hlavná hrdinka nevníma krátke sukne ako provokáciu a takmer počas celej prvej epizódy mi do očí bili jej stoporené bradavky (čo čakať, ak tam má silikóny)..;) zatiaľ som sa rozhodol aj pre ďalšie epizódy..reku, či mi vražda "z dobrého úmyslu" prejde, ak "môj starý je švestka" (aha, tak to nejako vyšumelo do prachu mesety central..:) edit s01e02..ještě větší píčovina, než jsme doufali..:D dukát píše o sonde..a ešte k tomu surovej..leda tak zvadlý poštěvák nejstarší lesbičky z Babovřesk..toto dosledovať bude vianočná očista..u mňa naštrbené renomé filmografía española asi ako moneda antigua de la fuente.. edit s01e03..po tretej epizóde ustálené hodnotenie na dvoch unesených..je to v podstate chyby distribútora, ktorý seriál označil ako thriller a nie ľahko akčná komédia..s týmto označením prežijete/prežujete aj tie najvlhkejšie lesbické vsuvky i prehnane teatrálnu jebnutosť hrdinky/matky/bývalky/riešiteľky/záchrankyne etc.....:) jediné pravdivé/uveriteľné je zobrazenie dnešnej rozmaznanej, sebastrednej neschopnej mládeže, držiteľky rána a záverečný príhovor o strachu.. ()