Abbottovi se horečně snaží zakrýt své zločiny, ale neumí si dát dohromady, co se stalo Royalovi. (Prime Video)

honajz2

To fakt budu muset u každé epizody čekat na pár závěrečných minut, abych se dočkal nějakého posunu v ději? Tak to sorry, ale takhle si mě fakt nezískáte, když z 43 minut je 39 minut o přesouvání dobytka na jiné místo a o rozhádaných vztazích mezi nesympatickými a nezajímavými postavami a 2 minuty jsou titulky. A jakási neo-weseternová atmosféra tomu už vůbec nefunguje, když ji to nemá na čem budovat. Navíc mě už úplně přestala zajímat záhada okolo té díry (ale aspoň jsem se dozvěděl, co dělá, když už nic jiného...) a jelikož to bylo to jediné, kvůli čemu jsem s tím nesekl po pilotu, tak to hezky ukončím tady. Mám pocit, že z toho buď vypadne totální blábol, nebo nějaká strašně jednoduchá pointa, nebo absolutně nic a buď se bude doufat v další sérii, nebo se ukáže, že ani sám tvůrce neměl tušení, kam ten sci-fi prvek chce vést a vrazil ho tam jen pro okrasu. S tímhle fakt nepotřebuju mrhat čas, fakt že ne. Lepší 1* ()