Aljak

Spočiatku dosť nevýrazné, ale postupe sa nám to pekne rozbehlo. Zápletka svojim spôsobom veľmi jednoduchá. Tara bola oklamaná svojim manželom a ocitá sa osamotená bez peňazí v Londýne. Osud ju zaveje za Bilalom a jeho tetičkami, u ktorých následne nájde útočisko. Už vtedy je jasné, že medzi Tarou a Bilalom vznikne nejaké puto ... a o tom je v podstate základ príbehu celého filmu. Je to taká light romantika a zároveň light drama. A aj keď je všetko trochu klišovité, aj tak to bol napokon príjemný film, ktorý má vo svojom pozadí toho napokon viac ako sa prvotne zdalo. Čo sa týka hereckého obsadenia, nemôžem si pomôcť, ale Harshvardhana akosi nemusím. 3* (nebyť tých klišé scén a slabšieho soundtracku, mohli to byť aj 4*) ()

jiri.twist

Indická blbina, ale pro mě v tom dobrém slova smyslu. Dokonce tentokráte jako bonus byl tento projekt natočen v Londýně. Díval jsem se na jiných serverech na hodnocení a je rozporuplné. Buď se hodně líbillo a nebo byl zcela tento romcom odsouzen. Vše bylo příjemné, indické, trhlé. Naprostým oživením byla pro mě postava Bilala v podání indického sympatického samečka Harshvardhana Rane-ho, ale i Tara a všechny ty ženy kolem, navíc Taře to na svatbě hrozně seklo. Spokojenost, díky za překlad, do žánru filmu bych rozhodně doplnil "komedie" a uvedených 60% míry gay obsahu je z říše snů, dle mě 20% je až moc, neboť Ritz a Jiggy, neboli vztah muže a hidžry, byl jen okrajový, to už v příběhu měly větší prostor všechny ty ženy, tety, babičky, (gaytitulky.info) 8999 ()