Jaebeoljib Maknaeadeul

• Jižní Korea 재벌집 막내아들 (více)
Jižní Korea, 2022, 19 h 3 min (Minutáž: 60–87 min)

Epizody(16)

Hyun-Woo Yun (Joong-ki Song) pracuje pro konglomerát Soonyang více než 10 let. Jeho práce spočívá především v péči o rodinu, která firmu vede. Jednoho dne je ovšem rodinou křivě obviněn ze zpronevěry a je zabit jejich nejmladším synem Do-Junem. V příštím okamžiku se Hyun-Woo ocitá v Do-junově těle. Rozhodne se pomstít celé rodině a převzít kontrolu nad konglomerátem. (mikki089)

Recenze uživatele Koral17 k tomuto seriálu (2)

Episode 3 (2022) (E03)

V první epizodě seriálu mne uchvátil herecký výkon Song Joong-kiho jako věrného a spolehlivého "sluhy" všemocného rodinného čebolu. Ve druhé a hlavně třetí epizodě mi ale zmrzl úsměv na tváři, když "reinkarnovaný" hlavní hrdina "vstoupil" do těla nejmladšího vnuka zakladatele čebolu. Song Joong-ki je sice skvělý herec, ale neumí ve svých 37 letech přesvědčivě zahrát dvacetiletého vysokoškoláka. Navíc tam má být rozpor mezi mladým tělem a zkušenostmi muže ve středním věku. No nevím, z mého pohledu to dopadlo trapně. Opravdu ledová sprcha po jeho fantastickém výkonu v první epizodě.  Je ale také možné, že za to může i špatný, povrchní scénář seriálu, který zatím nedal moc prostoru (s výjimkou dědečka) ani dalším postavám příběhu. ()