Teletubbies

• Velká Británie Teletubbies

J*A*M*A*L

Moc hezká pohádková blbost. Někdy jsem se na to podíval a blbost to nebyla, ale dnes se na to přeci jen každý kouká jinýma očima. Ale jako nejhorší seriál bych to nedával, ono to pro ty děti není špatné. Mě se to přeci jen také líbilo :-). ()

Warle odpad!

Tak jsem to dneska pouštěl malému bratránkovi (čert ví proč, ale ujíždí na tom jak to mimino na cracku ze Zahulíme, Uvidíme 3) a po 2 dílech jsem si připadal jako bych byl totálně zhulený a namol zároveň. Takový výplach mozku jsem si snad ani nezasloužil. Už nikdy více! ()

listr odpad!

Je to hovadina, ale pro ty malý rostomilý děti to je naprosto boží, i když si říkám, že kdybych byl ještě malí tak by jsem se na to nedíval, ale nevím jestli si sám sobě náhodou nelžu. Všechny díly jsou stejný: nic se tam neděje a jen čtyři barevný myšy do zblbnutí opakují svojí velice omezenou slovní zásobu- jsou jako malé děti a pro ně to je přece určeno. ()

spiritus odpad!

Probůh tohle ne.....to se opravdu nedá, jestli jsem někdy napsal, že se něco nedá, tak jsem kecal. TOHLE se opravdu nedá...za žádných okolností...Odpad je ještě hodně dobré hodnocení...možná by to chtělo něco jako : Mega hustej sračkoidní raioaktivní nepřekonatelný odpad. ()

Se7enteen

To je tak blbý až se tomu prostě musíte smát..Podle mě by to nemělo sloužit jako poučný seriál pro děti, ale jako komediální seriál pro dospělé.2/10 ()

Delaney odpad!

David Hitler se snad snaží docílit toho aby naše děti začli pojídat vlastní výkaly! Jednou mě balil gay, ale kam se hrabala moje chuť na ufiknutí vlastních genitálií ve srovnání s pocitem při sledování týhle propagandy demence... ()

dehlie odpad!

neskutočná šialenosť, na ktorú som čumel iba s otvorenými ústami a čakal, že ma niekto uštipne. tomuto možno dať buď 5* alebo nič. ()