Epizody(8)

V téhle strhující romanci se Američanka (Zoe Saldana) zamiluje do Sicilana, kterého potká v Itálii. Pak o něj ale přijde. (Netflix)

dudel3333

ustedna dvojica Zoe a Andrea podala impozantny vykon ,človek veril ich laske ,radosti,bolesti,smutku.....nadherne vykreslene možno až priliš citovo vydieratelne,ale toto bol život ktorí lasku dal ale zobral si svoje.Hadam sa u mas dočkame knižnej predlohy ktora sa v Amerike stala bestsellerom ()

Rumbambule

Z traileru to dlouho vypadá jako love story okořeněná různým původem ústřední dvojice. Ale když se díváte dál, je tu předzvěst dramatu. Ve skutečnosti je ten vývoj ještě výraznější a stojí za to se dívat dál. Při posledním dílu mi přišlo až neuvěřitelné, že první a poslední díl jsou ze stejné minisérie. Krásná Itálie, to horší z LA. Střet dvou zcela odlišných kultur. Láska, která překoná všechno. Milé zakončení s kozlem. Asi by to mohl být tuctový romantický film, ale s klidem to uneslo osminásobnou stopáž, aniž by vznikala nějaká výraznější hluchá místa. A mimo jiné mě potěšilo, že ačkoliv nechybí různé rasy, homosexuální kamarádi atd, tady je ukázané, že rasově smíšená manželství asi nebudou ani v USA tak rutinní záležitostí, jak se nám poslední roky snaží nejen Netflix naservírovat... ()

roro2

Čekala jsem klasickou romantiku,ale je to emoční nářez.  Chvílemi jsem to téměř nedávala, jelikož jsem podobnou situací  prošla také. ()

dunbar

Teda, po polovoci prvej epizódy odchod, mňa to normálne urážalo ako to bolo povrchné a prvoplánové. Edit: došiel som sa kuknúť po pár epizódach, asi som bol povrchný ja. Pridávam z nuly pár hviezdičiek :-) ()

VenusInFurs

Narovinu, kdyby bylo v popisku napsáno více, o čem seriál je, vůbec bych se na něj nedívala. Chvílemi to byla nuda a přetáčela jsem a potom už zkrátka toho všeho smutku a brečení bylo moc. Vůbec nic pro mě. ()