Sajonara zecubó sensei

• Japonsko Sayonara Zetsubō sensei (více)

Série(5) / Epizody(44)

Recenze uživatele Vavča k tomuto seriálu (2)

Season 1 (2007) (S01)

Tak tohle se jen tak nevidí, seriál, který se nestydí nakopat fenomén hypování, reklamy, rovnoprávnosti, sexuálního obtěžování, různých problémů společnosti, hikkikomori, stalking, domestic violenc a bude hůř! Narážkami je doslova přesycené, musel jsem často stopvat a pouště si to znova. Úžasná třída, kde převládají dívky, ale ve druhé sérii dojdei na nějaké chlapce. Můj favorit je Chie Arai, Kafuka, Nami Hitou, skara každá z těch holek člověka něčím dostává. Vynálezává cenzura je přítomna v seriálů a ukájení ega autora mangy,al to nevadí, výborné dílko, musíte ho vidět! Jo a hudba i opening je vynikající. ()

(2008) (S02)

Druhá série má rovněž výbornou hudbu, opening i ending (zejména ten od Rollyho). Nicméně ve spoustě dílů jsem se nechytal, bylo to dost těžší stíhat, než jedničku, u některých dílů jsme se nudil vyloženě. Byť jsou tu perly jako díl, kdy dělá Itoshiki detektiva a tak. Přesto je to pořád nadprůměr a můžu to s klidným svědomím doporučit. Jinak vychází třídílné ova, které navazuje, zatím se mi hodně líbí, v první díle se řešila otázka originiality, uvidíme co přinese dnes díl druhý:) ()