Ślub doskonały

Už jen dceřino oznámení, že je těhotná, vyrazilo rodičům, či spíše její matce dech. Ještě horší bylo zjištění, že otec jejich budoucího vnuka není z jejich vrstev. Dorazilo je nicméně až to, když zjistili, že ten žebrák, co udělal jejich holčičce dítě, je Arab! Byla to matka, kdo v tu chvíli převzal iniciativu do svých rukou. Zaprvé, svatba musí být na úrovni, tedy je nutné vybrat dostatečně reprezentativní místo obřadu, pozvat celebrity a v neposlední řadě i novináře – musí se o tom psát jako o společenské události roku (na tom se dá slušně trhnout). Úkolem číslo dva je odstranit toho parazita, který se opovážil něco si začít s dcerou svého šéfa (na to stačí kontakty v policii a vyfabulovat kauzu o ilegálním imigrantovi). Poslední na seznamu je to nejsnazší – sehnat nového alespoň trochu reprezentativního manžela, jenže právě tento náhradník jí nakonec přes veškerou péči, kterou nadcházející slavnosti věnovala, plány zhatil. Že všechno nepůjde tak, jak si matka nevěsty naplánovala, došlo jejímu budoucímu zeťákovi, když se v den svatby – přesně tři hodiny před tím, než měl říci své ano – probudil v novomanželském apartmánu v posteli vedle cizí ženy… oba nazí a on s totálním oknem. (chamonix)

sochoking

Ked pozerám tento typ komédií, mám pocit, že každý, vrátane mňa, by dokázal zahrať obstojnú rolu v nich. Ak nie lepšiu! Nemám rád ten typ humoru, ked herci zo seba robia idiotov. Jediný dôvod, prečo som to dával ťahať, bola Ola Adamska, ktorú som chcel vidieť hrať v niečom inom, ako len v seriály. Chcel som dať 'odpad' , ale dvakrát som sa zasmial a z úcty k mojim obľúbeným hercom (Głowacki,Grabowski) a herečkám (Adamska, Popławska), privieram brutálnym spôsobom obe oči. ()