Feed Me

všechny plakáty

Po strate manželky sa aj Jed (Christopher Mulvin) rozhodne odísť z tohto sveta. Zvolí netradičnú metódu a podpíše zmluvu s kanibalom, ktorý si chce na ňom pochutiť. (Marceloo)

Zagger

nejak to cele nefunguje... u Suicide for Beginners (2022) se dalo aspon zasmat, tohle vtipne neni, ani horrorove, priserna random hudba, hlavni postava nudna, ikdyz se snazi prehravat jak jen muze... level estrada s umastenym Petrem Novotnym nebo oblastni ochotnicke divadlo ()

Pitryx

No, některé scény měly něco do sebe. Bohužel mezi nimi se jen plácaly nesmysly. I když některé souvislost s dějem měly. Herci byli dobří, takže kdyby nebylo té nudy po většinu doby filmu, dalo by se hodnotit výše. Snímeček nám sem tam oživí nějaká ta Jedova vidina, takže se to dá přečkat do konce. ()

Marceloo

Po strate manželky sa aj Jed rozhodne odísť z tohto sveta. Zvolí netradičnú metódu a podpíše zmluvu s kanibalom, ktorý si chce na ňom pochutiť. - Toto ma úplne minulo a neviem, čo tu malo byť tou komédiou. Mať v dome obraz vlastnej nahej matky mi teda vtipné vôbec nepríde. Občas sa objaví nejaká scéna s pekným gore a po dome sa tu povalujú odrezané ludské hlavy, ale dopozerať to do konca bolo utrpenie. ()