There's Something Wrong with the Children

Rodina se vydá na víkendový výlet s dlouholetými přáteli a jejich dvěma malými dětmi, ale když se děti po nočním zmizení v lese začnou chovat podivně, pojmou podezření na něco nadpřirozeného. (JasonCZ)

Rockerman

První polovina je o hovně a druhá skoro taky. Nevadí mi, že jsme se nedozvěděli příčinu těch proměn a návratů, ale celé je to bez vzruchu a nápadu a ani krvavý závěr to moc nevylepšuje. ()

Daiker

Takové malé překvapení.... Názory typu odpad jsou úplně mimo a opět jsem se přesvědčil, že nemám dát na názory uživatelů ČSFD. Celý film se nese v takové nepříjemné atmosféře. Herci byli Ok a ozvučení filmu taky, děcka byli dost nesympatické a otravné.... Jen to měli lépe vysvětlit o co šlo, krve mohli taky přidat.... Jinak spokojenost ()

Mamlas odpad!

Od tohoto filmu můžete očekávat 4 nounejmy, 2 haranty, díru v zemi a hodinu a půl otravné nudy, protivné hudby a zbytečných keců. (7%) ()

Solverino

Jednou se to vidět dá úplně v pohodě. Celkem slušně udělané, herci se dají vydržet, děti sice málo svinský, ale celkově dobrý. Mě se to celkem líbilo. Na ty horký večery se dá pokoukat... ()

xxmurphyxx

There's Something Wrong with the Children.............No shit, Sherlock. Taká klasika, čierny sry mexikán má bielu, biely má čiernu, decká od Aztékov a človek sa diví, že im z toho zajebe. Solídny nápad, solídne spracovanie, popiči titulková pasáž na začiatku a v podstate každá pasáž s krpatými degešmi, hlavne, čo sa týka ozvučenia. Výkony bez problémov a v podstate aj obsadenie, aj keď som ho na začiatku trošku ztrolloval. Jediná chyba je zrejme rozpočet, ktorý zabránil tomu, aby som si vychutnal riadny gore a hlavne druhú formu tých malých parchantov. A s koncom sa tiež mohli viac vyhrať. ()

brasek odpad!

Amatérsky snímok! Vraždiace deti a tak dokola, koho to už dnes zaujíma?! Nečakajte atmosféru, nečakajte napätie, nečakajte zmysluplný príbeh. ()

Emperor1

Nedbal jsem na nízké hodnocení a mrknul na to. A nebylo to tak zlé. Jasně, dalo by se z toho vykřesat víc. Ale na jedno kouknutí uspokojivé. ()

Easykill

Nechápu to nízké hodnocení! Je to každopádně béčko s víceméně ohraným námětem, ale rozhodně koukatelné. Žádný zázrak, ale rozhodně lepší průměr. Dobře natočený, herecky taky celkem v pohodě, nic mě tady vyloženě ne*ralo. Atmosféru si to drží celou dobu a vypíchnout musím hlavně hudbu, ta je úplně skvělá. Perfektně tam sedí a dodává tomu šťávu. Chtěl jsem dát 4,ale dám 5, protože zdejší osazenstvo je občas úplně k... ()

Destoroyah

Niečo je zle s týmto filmom, ale sám neviem čo. Je sám o sebe dobrý ale chýba tu originalita. Videl som veľa filmov s otravnými a zároveň vraždiacimi deckami ale tieto boli naozaj hrozné. Málo krvi aj keď hystéria medzi postavami bola celkom dobre zahraná, málo vrážd, atmosféra je zas celkom podarené ale niekedy sa mi zdá že je to až príliš amatérsky natočené. A čo sa týka tej zrúcaniny ktorá je približne taká veľká ako Noachova archa nepôsobí vôbec ako niečo reálne, stojí to hneď pri dome kde bývajú ľudia na ktorých sa bohužiaľ musím pozerať celý film a nikto si to nevšimol. Opäť zasa nudné a keď tam už niečo je tak slabo urobené. HODNOTENIE: 5/10 ()

Zagger

Kdyz se Rehor Samsa jednou rano probudil z nepokojnych snu zjevil se mu umelohmotny film s divnym castingem i hereckymi vykony... je to moc blbe i na Novu ()

Stanislaff

Odvar Kingova Hřbitova zvířátek, ale dost dobrý. Myslel jsem, že to bude horší, ale i když to nenadchlo, tak to neurazilo. ()