Kuchyňský dřez

• Nový Zéland Kitchen Sink
všechny plakáty
Krátkometrážní / Horor
Nový Zéland, 1989, 14 min

Žena si při čištění dřezu všimne čouhajícího vlasu či chlupu z odtoku. Začne za něj pomalu tahat až vší silou vytáhne malé chlupaté stvoření podobné lidskému plodu. Nejprve se ho snaží zbavit, ale nakonec jej ponoří do vany. Záhadná věc začne růst, až se promění v chlupatého člověka bez známek života. Jak se říká, co je mrtvé nekouše, ale tady to rozhodně neplatí! (SOLOM.)

Mania

Nemám příliš ráda surrealistiké filmy, ale přiznávám, že tenhle snímek něco do sebe měl. Oh a ten konec... ()

messi@h

Mladá žena při čištění dřezu začne vytahovat z odtoku jakousi nečistotu podobnou vlasu. Vlas se postupně zvětšuje, až nakonec vytáhne na jeho konci cosi podobného lidskému plodu. Když ho uloží do vany naplněné vodou, podivná bytost se zvětší do rozměrů dospělého muže porostlého vlasy po celém těle... Člověk by nevěřil, kolik atomsféry se dá nacpat do kraťasu založeného na jednoduchém, ale přesto originálním nápadu. ()

Diskantka

Vytáhnout si tenhle fetus ze dřezu, tak mi určitě nenapadne hodit to do vody, spíš bych tomu dala malou pletenou čepičku a houpala to v křesle, ale to je jedno vystřídalo se ve mně snad všechno co jde a to v časovym rozmezí 14 minut tomu řikám kurva TO nejvíc, co s váma film může udělat. Některý filmy nezvládaj nic ani za hodinu a půl. ()

Mr_Corny

Čo urobíte, keď pri umývaní riadu vytiahnete z dresu chlpaté volačo? Áno, určite všetko ostatné, než dotyčná, ktorej to z tej úlohy žienky domácej asi preplo. ()