Kočičí banda 2

• Mexiko Top Cat Begins (více)

Top Cat přichází najít si cestu do vašich srdcí. Divíte se, jak se tento pletichářský kocour vůbec objevil? Top Cat Begins odhaluje počátky všeho, co o tomto klasickém komediálním hrdinovi víte a máte rádi. Poté následuje dobrodružství tak bláznivé, že jej musíte vidět, abyste uvěřili. Uvádíme pokračování animovaného filmu Top Cat. (TV Minimax)

silentname

Kto nepozná animovaný seriál Top Cat? Verím, že sa takí ľudia nájdu, no verím, že všetci, ktorí vyrastali v 90-tych rokoch na kanále Cartoon Network túto mačaciu bandu poznajú. A v roku 2015 sa Mexiko rozhodlo urobiť príbeh o tom, ako sa táto banda dala dokopy. Ako to dopadlo? Musím povedať, že počítačová animácia sa tu absolútne ale skutočne absolútne neujala. Film potom vyzerá veľmi lacno. A je to dosť škoda. Ale dalo by sa to zachrániť prvotriednymi animáciami? Myslím si, že nie. Scenáristi očividne nevedeli prečo sme mali radi seriál Top Cat a hoci sú to naše staré známe postavy, tak im akosi chýba ich starý šarm, ktorý mali v 60-tych rokoch. Myslím si, že ľudia, ktorí to nostalgicky chceli vidieť (ako ja) ostanú sklamaní a rovnako aj dospelí diváci. Deti... to neviem. Nechcem súdiť, no myslím si, že by tiež neboli z toho vyslovene nadšené. Je tu málo dobrého čo stojí za pochvalu. Príbeh je okey, ale nič zaujímavé... postavy sú fajn a dobre nadabované no animácie sú skutočne bolehlav. Plus musím povedať, že film nie je veľmi vtipný a dosť stráca svoje kúzlo. Na jedno pozretie to možno funguje, ale ako film vôbec. Odporúčam ignorovať. Hodnotenie: D+ ()

kaylin

Na první pohled se to tváří jako něco, co by mohla být sranda, ale na zhlédnutí si uvědomíte, že to možná ani pořádně nemělo potenciál. Když jsem to sledoval, jako kdyby se někdo snažil o to, zabít všechny vtipy, anebo prostě neměl smysl pro humor, protože tady opravdu nebylo moc čemu se zasmát. ()