SOWA Social Awards Slovakia 2023

(pořad)
Zábavný
Slovensko, 2023, 150 min

Účinkují:

Evelyn Kramerová (moderátor), Matej Cifra - Sajfa (moderátor), Veronika Strapková

Slávnostný galavečer vyhlásenia ankety SOWA Social Awards Slovakia. Anketa SOWA oceňuje najvplyvnejšie osobnosti sociálnych sietí, ktoré sa svojim obsahom správajú zodpovedne a prinášajú kvalitný obsah svojim sledovateľom. (TV JOJ)

Arsenal83 odpad!

Prehliadka ogrcaných "celebrít" sa každý rok len zhoršuje. Moderátorská dvojica oblečená v špinavých vreciach bola kombináciou deformovaného ufóna a vyžratej prasnice, u ktorej každú chvíľu hrozilo, že sa jej roztečie hlava, opätkami sa prepadne pod pódium, alebo že proste vybuchne ako papiňák. Čo hosť, to trápnosť, fóry pripravované minimálne celý deň nevyšli, pri niektorých sa zakoktali a niekoľkokrát sa ešte posťažovali, že im nejde, alebo nevidia na čítačku, čo je už hanba na sto rokov. Ferino Joke zas pozbieral ceny, nič proti, len aby bolo jasno, kam patrí, musel v prejave spomenúť, že máme "stáť na tej správnej strane histórie". Všetci vieme, aká strana to je. Dúhovo-modro-žltá. Pyco zas vyhral najlepšieho foodbloggera, po roku žiadna zmena, len mu čelo začalo vystupovať až za temeno. Keď sa pri mikrofóne ukázali miestne insta ludry, začali sa ľudia pri obrazovkách až za brucho chytať, keď tie s vážnou tvárou začali hovoriť, že to, čo robia je práca a potom, že nesúďte nás podľa pekného obalu a tela, ale podľa našej krásnej duše. Koleník tentokrát neprišiel, ale musel samozrejme cez video nechať odkaz, že musíme bojovať proti hoaxom, dezinformáciám a propagande - čistý politizovaný buzerant. Ďalší nechcený vtip povedal Zimnýkoval, ktorý sám seba označil za podcastera a tanečníka, pritom pri jeho šaškovaní na parkete sa celý národ bál, aby niekomu nevybilo oko z vystreleného gombíka na jeho saku. Že bude riaditeľ fitness centier o bakuli som tiež nečakal, ale ešte menej som čakal, že nejaký Sajfa robí pre túto spoločnosť viac než Kristína Kövešová, čo hovorí o úrovni hlasujúcich. Najtrápnejší moment prišiel s príchodom uplakanej Wisterovej, ktorá opäť urobila obete z gayov, zo žien a zo seba, pritom to ani nemusela, ona ako chudera vyzerá na prvý pohľad. Gayovia boli inak až také obete, že každý druhý odmenený bol teplý a nakoniec cenu dostal aj mediálne lubrikovaný majiteľ Teplárne a Inakosť, aby sme všetci vedeli, že je ten dúhový mesiac, kedy páni v kožených nohaviciach s dierou na zadku môžu byť ešte viac popustení z obojka. Jedným z vrcholov večera boli aj pohľady do publika. Každý zaspával, nesmial sa, znudené ksichty a najlepšie bolo, že pri tých prejavoch prestrih do auditória a tam všetci na mobiloch alebo zívajú. To najlepšie odráža kvalitu celého večera. Ešte aj najväčší libtardi, ktorí tam boli len kvôli sebe, sa nebavili. EDIT: Oficiálny prepadák roka a sledovanosť 2,2% 🤣🤣🤣 ()

Lupa84 odpad!

Skúsil som dať 5 hviezdičiek zo srandy, že aké to spraví zmeny v hodnotení programu, ale musel by som sa sám pred sebou hanbiť. Tá 0% od užívateľov je zaslúžená. Dúfam, že budúci ročník sa už neuskutoční. Načo? Tých pár ľudí, čo to sledovali mohli pozvať do publika a potom na banket ako odmenu alebo za trest. ()