V den, kdy v texaském Dallasu zastřelí prezidenta Kennedyho, je v bohaté filadelfské čtvrti zastřelen barový hráč billiardu Patrick Lennox. Ukazuje se, že si v posledních týdnech toužil zahrát sérii dvoutisícových partií s legendárním Baltimorským Rudochem, jehož totožnost nikdo nezná. Do cesty se mu navíc připlete jedenáctiletá Hillary, která tvrdí, že je jeho dcera. Její přítomností trpí Patrickova partnerka Sharon, která ho tajně miluje. Navíc má Patrick dluhy. Okruh případných pachatelů jeho vraždy je tudíž široký. (TV Nova)

SOLOM.

Biliard to já rád. V žádném případě nejsem a nikdy nebudu tak dobrý jak borci v tomhle díle, ale tuhle hru prostě můžu a to hodně. V některých kruzích se točí velké prachy a ti nejlepší si skutečně žijí na vysoké noze. Náš střelec měl tu smůlu, že i když porazil toho nejlepšího, chtěl skončit. No a skončil s kulkou v zádech a nepomohla mu ani rádoby dcera ani falešná Marilyn Monroe. Šéfík se naučil pár triků a ve vedlejší roli potěšil Muse Watson. Jinak opět jen další dost průměrná epizoda. ()