V rámci experimentu je psovi, který byl brutálně týrán, provedena operace, při níž mu jsou jeho kosti nahrazeny kovovými. Nenávist v jeho hlavě ale zůstává. Začíná krvavá štvanice kde vyhraje jen ten, kdo přežije! Otázka je, kdo to bude... (oficiální text distributora)

Viktooorka

Oscara za nejlepší herečku ve vedlejší roli získává http://www.youtube.com/watch?v=hlSfvcbCeHw&feature=player_embedded Oscara za nejlepší vizuální efekty získává http://www.youtube.com/watch?v=hlSfvcbCeHw&feature=player_embedded Oscara za nejlepší zvuk získává http://www.youtube.com/watch?v=hlSfvcbCeHw&feature=player_embedded Oscara za nejlepší střih získává http://www.youtube.com/watch?v=hlSfvcbCeHw&feature=player_embedded Oscara za nejlepší krátký film získává http://www.youtube.com/watch?v=hlSfvcbCeHw&feature=player_embedded .. Takže Rottweiler bohužel zůstal v boudičce a Slepička získala všechna ocenění :o) ()

cariada

Na daný žánr celkem solidní. Dvojice hraje nákou hru a tak se plaví na lodi s uprchlíky ,kde je zajme policie. Holka je hned zneužita šerifem a tak se mu trochu pomstí a on na ní pošle psa, který jí rozsápe. Mladík zajmou a šoupnou do vězení. Jenže on na to zapomene a podaří se mu utéct a hledá svojí dívku, s kterou se ještě stačil rozejít. Jenže mu je v patách hodný pejsek (někdy vypadá docela hrozivě) A tak jsme svědky honičky , kda zaebou nechávají rozcupované lidi až v závěru mu dojde jak to celé bylo. Pes se né a né zastavit má jako kočka děvět životů. A i posmrti ještě oživá. Ten konec poněkud přehnali, ale nechá se to přežít. ()

Anticque

Ačkoli většina lidí je proti tomuto filmu a píší o tom, že Yuzna zklamal, já si to zase tak nemyslím. Oblíbil jsem si tohoto režiséra a jeho práci a prostě chápu, že asi docházejí nápady nebo nevím. Nápad natočit film o tzv. psím terminátorovi, který ničí všechno co mu přijde do cesty je vcelku zajímavým nápadem, ale již podle názvu Rottweiler je jasné, že nepůjde o bůh ví jaký horor. Ale já osobně musím říct, že jsem se dokázal po celý čas příjemně bavit, nenudil jsem se, efekty filmu byli vcelku slušivé a celkový děj nebyl zas tak špatný. Já hodnotím Rottweilera jako průměrný horor a dávám proto za 3 hvězdy, které mu právem patří. A pevně doufám, že se Yuzna trochu zvedne, pač kde sjou ty časy, kdy točil jednu pecku za druhou:-( ()

raimi

Teda jako, čekal jsem strašlivou mňágu, a ono to nakonec nebylo vůbec marný. Proti takovým paskvilům jako jsou Arachnid, Xtro 3 nebo woke feministickej veleshit Prey je to hotový veledílo. Jasně, je to cheesy béčko, ale nevypadá moc lacině a jako film docela slušně funguje. Drámo, gore, Naschy, panoramata, dobrá hudba... a vůbec jsem teda nečekal, že dostanu futuristickej sci-fi runaway thriller. ()

eraserhead666

Pro svůj půltisící hodnocený snímek jsem si teda mohl vybrat lépe. Briane, Briane, začni se zase inspirovat Lovecraftem, to ti docela šlo. Rottweiler je dost slabota. Ještě to jde, a trochu mě to i jako příběh drželo, pokud se zrovna neobjevuje ten rottweiler. Přesto tak nějak nechápu proč a pro koho to (zrovna) Yuzna natočil. Dávám 1,5*, pro krásnou přírodu z první půle filmu zaokrouhluju nahoru. ()