Bez lítosti

(epizoda)
Česko, 2023, 45 min

Střih:

Josef Rotbauer

Trojnásobný doživotně odsouzený vrah Miloslav Širůček v roce 2004 v jejich rodinném domě na Táborsku zastřelil bratra, otce a matku a pak s jejich těly 3 dny žil, než se sám udal na policii. Teď vypráví, co všemu předcházelo – příběh dysfunkční rodiny, která se tajně živila zločinem, a v níž se už dlouho schylovalo k tragédii. (prima+)

Sa.sa

No dobře mu ruplo v kouli a vyvraždil celou rodinu... No, ale schylovalo se k tomu celý jeho život... Rozhodně to není svatoušek, který by si zasloužil lítost či snad odpuštění... Mimochodem zarazilo mě, že si může požádat o podmíněčné propuštění...!🤔🤔 3 násobný vrah.. To snad ne.. 😢😢😢 ()

Arsenal83

U tohto pána sedí názov seriálu ako riť na šerbeľ. Bez ľútosti, alebo možno aj bez zmyslu? Lebo nejaké city aj prejavil, na vraha svojej rodiny asi až príliš veľké. Ako foter bol magor, ale mal som ho rád. Brat mi nikdy nič neurobil. Mamka bola skvelá. Tak prečo ste ich zabili? Ja neviem. On nevie ani po 15 rokoch nič. A ešte mu aj hrozí, že pôjde podmienečne von. Čo ak zase nebude vedieť prečo a len tak si zájde na poľovačku v paneláku? Vodnou pištoľou to zrejme nebude. 🔫 ()