V Omašu doženou trojici zvěsti o zrádci. Navíc jim mechanik, rebelové a jejich charismatický vůdce zkříží plány na ochranu Království země. (Netflix)

gumbo

Zkratkovitost na vrcholu. Spěchá se tak rychle, že nám tu nové lokace a postavy vstupují bez nulového představení. Naprosto také chybí představování světa, které v předloze často probíhalo přes flashbacky. Postavy mají neskutečné dedukční schopnosti, (vy)řeší se hromada věcí aniž bysme věděli jak a proč. Postavy spolu nemluví, často to vypadá, že asi používají telepatii. Emočně naprosto prázdné a scénáristicky naprosto odfláknuté. 40% ()

Kimkong

Ze začátku trochu slabší díl. Ale nemůže se pořád něco dít. Pátrání po sabotážnících a představení Azuly, což je další postava která svým obsazením mě moc nepasuje. Konec dílu už je zajímavější. Kdy všechny plány šly do kopru. ()

Keks

Zajímavý mišmaš asi 3 epizod (máme zde Jeta, vynálezce ze severního vzdušného chrámu a Omašu...a vlastně i Azulu, což je dost zajímavé protože ta se objevuje až v druhé sérii. Celkově je to zajímavé schloubení důležitých událostí do jednoho celku, linka s Jetem se mi velmi líbila, ale linka s vynálezcem byla vůči originálu strašně osekaná a celkově méně zajímavá...celkově to jsou tak slabší 4 hvězdy ale protože zde máme Cabbage Mana tak jsou to 4 hvězdy jasné :D ()