Cabin Girl

Aceboris

Ava , Rose Lane Sanfilippo  , známa  ako VAN Girl, influercenka, ktorá  po smrti svojích  rodičov začala cestovať po Amerike, prezentuje ako žije , čo robí, je jedného dňa nájdená vo svojom karavane s rozbitou hlavou a otrasom mozgu. Na odporúčanie miestneho doktora , ktorý jej povedal, že musí minimálne tri týždne odpočívať a rozbitého auta, ktoré potrebovalo opravu, si prenájme rozpadnutý a opustený dom mimo mesta. Postupom času zisťuje , že v ňom žila mladá žena čo spáchala samovraždu skokom s miestneho mostu. Ava je rozhodnutá, že musí zistiť čo sa jej stalo, pretože čím ďalej tým viac je presvedčená, že nešlo čo náhodu ale o vraždu. Čím  ďalej tým viac sa ponára do odhaľovania toho čo sa stalo. Nie všetky tajomstvá musia byť odhalené. --- Samotný film pôsobí ako študentský projekt bez hlbšej myšlienky alebo deja, ktorý vznikol pod záštitou TUBI ORIGINALS. Influercenka , ktorá  našla tajomstvo a snaží sa ho rozlúsknuť. Dej je obyčajný  a plytký.  Film sa pokúša zachrániť po celú dobu prítomná tajomná hudba ale nejak to nepomáha a ani tých pár efektov v závere. Herecké  výkony žiadna sláva, keby som pobehal po ulici tak nájdem lepších. Za pozretie však stojí. Za mňa slabších 4/10 ()